Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.



 
AcasaUltimele imaginiÎnregistrareConectareNE-AM MUTAT CU TOTU PE WWW.STARCS.RO COMMUNITY

 

 NU MAI POT IMI VINE SA VIN DUPA VOI SA VA IAU GATU

In jos 
3 participanți
AutorMesaj
hard

hard


masculin
Numarul mesajelor : 228
Varsta : 36
Warning :
NU MAI POT IMI VINE SA VIN DUPA VOI SA VA IAU GATU Left_bar_bleue0 / 1000 / 100NU MAI POT IMI VINE SA VIN DUPA VOI SA VA IAU GATU Right_bar_bleue

Reputatie : 0
Puncte : 11730
Data de inscriere : 22/11/2008

NU MAI POT IMI VINE SA VIN DUPA VOI SA VA IAU GATU Empty
MesajSubiect: NU MAI POT IMI VINE SA VIN DUPA VOI SA VA IAU GATU   NU MAI POT IMI VINE SA VIN DUPA VOI SA VA IAU GATU I_icon_minitimeVin Ian 02, 2009 11:48 am

de ce am luat ban de ce plm iau ban mereu sunteti retardati sa stiu si eu motivu
ca nu va nteleg admini pe serv soso piratu micutu most evil vreau dovezi n neamu vostru da prosti ce sunteti copi fara minte
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link] imi dati ban asa la orce

nu mai poate omu sa glumeasca cu fatal ca vine smecheri si da ban


Ultima editare efectuata de catre hard in Vin Ian 02, 2009 11:53 am, editata de 1 ori
Sus In jos
nKFatal

nKFatal


masculin
Numarul mesajelor : 350
Varsta : 29
Warning :
NU MAI POT IMI VINE SA VIN DUPA VOI SA VA IAU GATU Left_bar_bleue40 / 10040 / 100NU MAI POT IMI VINE SA VIN DUPA VOI SA VA IAU GATU Right_bar_bleue

Reputatie : 0
Puncte : 11414
Data de inscriere : 24/11/2008

NU MAI POT IMI VINE SA VIN DUPA VOI SA VA IAU GATU Empty
MesajSubiect: r3   NU MAI POT IMI VINE SA VIN DUPA VOI SA VA IAU GATU I_icon_minitimeVin Ian 02, 2009 11:52 am

hard fara suparare dar cam comentezi incepusei sal acuzi pe soso ca el tia dat ban si alea alea si soso sa suparat normal si ai loat ban :|
Sus In jos
http://www.pub-master.forumgratuit.ro
hard

hard


masculin
Numarul mesajelor : 228
Varsta : 36
Warning :
NU MAI POT IMI VINE SA VIN DUPA VOI SA VA IAU GATU Left_bar_bleue0 / 1000 / 100NU MAI POT IMI VINE SA VIN DUPA VOI SA VA IAU GATU Right_bar_bleue

Reputatie : 0
Puncte : 11730
Data de inscriere : 22/11/2008

NU MAI POT IMI VINE SA VIN DUPA VOI SA VA IAU GATU Empty
MesajSubiect: Re: NU MAI POT IMI VINE SA VIN DUPA VOI SA VA IAU GATU   NU MAI POT IMI VINE SA VIN DUPA VOI SA VA IAU GATU I_icon_minitimeVin Ian 02, 2009 11:53 am

soso mia dat ma ban
Sus In jos
nKFatal

nKFatal


masculin
Numarul mesajelor : 350
Varsta : 29
Warning :
NU MAI POT IMI VINE SA VIN DUPA VOI SA VA IAU GATU Left_bar_bleue40 / 10040 / 100NU MAI POT IMI VINE SA VIN DUPA VOI SA VA IAU GATU Right_bar_bleue

Reputatie : 0
Puncte : 11414
Data de inscriere : 24/11/2008

NU MAI POT IMI VINE SA VIN DUPA VOI SA VA IAU GATU Empty
MesajSubiect: r3   NU MAI POT IMI VINE SA VIN DUPA VOI SA VA IAU GATU I_icon_minitimeVin Ian 02, 2009 11:55 am

da dar e vina ta X( ca tu il tot acuzai :|
Sus In jos
http://www.pub-master.forumgratuit.ro
hard

hard


masculin
Numarul mesajelor : 228
Varsta : 36
Warning :
NU MAI POT IMI VINE SA VIN DUPA VOI SA VA IAU GATU Left_bar_bleue0 / 1000 / 100NU MAI POT IMI VINE SA VIN DUPA VOI SA VA IAU GATU Right_bar_bleue

Reputatie : 0
Puncte : 11730
Data de inscriere : 22/11/2008

NU MAI POT IMI VINE SA VIN DUPA VOI SA VA IAU GATU Empty
MesajSubiect: Re: NU MAI POT IMI VINE SA VIN DUPA VOI SA VA IAU GATU   NU MAI POT IMI VINE SA VIN DUPA VOI SA VA IAU GATU I_icon_minitimeVin Ian 02, 2009 11:58 am

hai gata dati closed nu mai vreau sa aud nimic deja sunt foarte nerv deci va rog pt toti care intra pe serv sa nu mai ma bagati n seama nu vreau sa mai vb cu nimeni nu mai ma bagati nseama vreau sa fiu lasat n pace nam sa mai vb absolut nimic nu mai vreau sa ma enervez
Sus In jos
Radu




masculin
Numarul mesajelor : 857
Varsta : 34
Warning :
NU MAI POT IMI VINE SA VIN DUPA VOI SA VA IAU GATU Left_bar_bleue0 / 1000 / 100NU MAI POT IMI VINE SA VIN DUPA VOI SA VA IAU GATU Right_bar_bleue

Reputatie : 0
Puncte : 12472
Data de inscriere : 19/09/2008

NU MAI POT IMI VINE SA VIN DUPA VOI SA VA IAU GATU Empty
MesajSubiect: Re: NU MAI POT IMI VINE SA VIN DUPA VOI SA VA IAU GATU   NU MAI POT IMI VINE SA VIN DUPA VOI SA VA IAU GATU I_icon_minitimeVin Ian 02, 2009 12:06 pm

Pur Si SImplu IgnoratiL

#TOPIC CLOSED
Sus In jos
Continut sponsorizat





NU MAI POT IMI VINE SA VIN DUPA VOI SA VA IAU GATU Empty
MesajSubiect: Re: NU MAI POT IMI VINE SA VIN DUPA VOI SA VA IAU GATU   NU MAI POT IMI VINE SA VIN DUPA VOI SA VA IAU GATU I_icon_minitime

Sus In jos
 
NU MAI POT IMI VINE SA VIN DUPA VOI SA VA IAU GATU
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» vine vineeee
» Deci Lol nu imi vine sa cred
» Dupa cateva luni
» avetzi grija ce faceti dupa bac:P
» Bitza - Goana Dupa Fericire

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
 :: Funny Stuf si Discuti Generale :: Discutii Generale-
Mergi direct la: