Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.



 
AcasaUltimele imaginiÎnregistrareConectareNE-AM MUTAT CU TOTU PE WWW.STARCS.RO COMMUNITY

 

 [Tutorial-Poze]Descarcare si instalare Pac Steam

In jos 
5 participanți
AutorMesaj
dEZIBL

dEZIBL


masculin
Numarul mesajelor : 659
Varsta : 31
Warning :
[Tutorial-Poze]Descarcare si instalare Pac Steam Left_bar_bleue2 / 1002 / 100[Tutorial-Poze]Descarcare si instalare Pac Steam Right_bar_bleue

Reputatie : 0
Puncte : 12187
Data de inscriere : 14/12/2008

[Tutorial-Poze]Descarcare si instalare Pac Steam Empty
MesajSubiect: [Tutorial-Poze]Descarcare si instalare Pac Steam   [Tutorial-Poze]Descarcare si instalare Pac Steam I_icon_minitimeMier Feb 04, 2009 5:19 pm

Pentru ca asa este nu toti avem bani de steam m-am hotarat sa fac urmatorul tutotrial!
Atentie! Totul trebuie facut exact cum am scris eu in tutorial altfel, il veti lua de la inceput pentru ca nu va merge in multe feluri :)
Download:[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
Sa incepem:
1.Apasam pe limba romana si apasam inainte

[Tutorial-Poze]Descarcare si instalare Pac Steam 85135013en8
2.Citim ( optional ) si apasam inainte

[Tutorial-Poze]Descarcare si instalare Pac Steam 32605337qf7

3.Selectam locatia unde se instaleaza...este foarte recomandat sa lasati asa...motivele le veti afla pe parcursul tutorialului...
Deci...lasam C:\PacSteamT si apasam inainte

[Tutorial-Poze]Descarcare si instalare Pac Steam 13657311ee9
4.Apasam inainte...

[Tutorial-Poze]Descarcare si instalare Pac Steam 47948808uw1
5.Apasam inainte...
[Tutorial-Poze]Descarcare si instalare Pac Steam 86714540xz6
6.Bifam "Lanseaza..."

7.Debifam "Citeste..."

8.Apasam Extract!

9.Start->All Programs->PacSteamT->Autoupdator

10.Next...

11.Avem grija sa fie bifata versiunea apoi apasam next

12.Asteptam...acest pas va dura in functie de conexiunea la internet

13.Next

14.Install

15.Extract...

16.Finish

17.Start->All Programs->PacSteamT->PacSteam Inventory

18.2x Click pe Update Steam apoi asteptam

19.Va aparea aceasta fereastra, inchideti-o, apoi tot in PacSteam Inventory apasati pe SteamPatcher!

20.Apasati ENTER apoi Y apoi din nou ENTER! ( Nu va lasati dusi de ce scrie acolo! )

21.Gata! Ati instalat PacSteam...acum trebuie sa va faceti cont...

Nu cred ca este nevoie de poze pentru a face cont asa ca o sa scriu

22.Apasati pe creeate a new account in aceea fereastra...

Apasati Next

I agree

Nume cont, parola, parola

Noul ID de steam, parola, parola

E-mail, e-mail

Selectati intrebarea secreta si raspunsul secret...

Gata...v-ati creeat propriul cont de steam...

23.Apasati 2X click pe Pack steam CRAKED scrieti contul&parola

24.Va logati

25.Va aparea o fereastra...apasati pe tab-ul My games...

Cautati counter strike si install...
asteptati

dupa ce va fi gata

va aparea un shortcut pe desktop

2x click pe el si ati intrat pe counter strike

Acuma va rog si eu ceva sa intrati aici:[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
Daca suntem ceva probleme cu steam.dll & SteamUI.dll
Contactatima pe mess:megan_cpl(Va ajut cu ceea mai mare placere numai sa fiu On) lol!
Sus In jos
http://www.sk-gaming.com/member/dEZIBL
Alin
Fondator
Alin


masculin
Numarul mesajelor : 1040
Varsta : 43
Warning :
[Tutorial-Poze]Descarcare si instalare Pac Steam Left_bar_bleue0 / 1000 / 100[Tutorial-Poze]Descarcare si instalare Pac Steam Right_bar_bleue

Reputatie : 0
Puncte : 14203
Data de inscriere : 19/09/2008

[Tutorial-Poze]Descarcare si instalare Pac Steam Empty
MesajSubiect: Re: [Tutorial-Poze]Descarcare si instalare Pac Steam   [Tutorial-Poze]Descarcare si instalare Pac Steam I_icon_minitimeMier Feb 04, 2009 8:55 pm

Gj kabal :* bun tutorial ;)
Sus In jos
https://pub-master.forumgratuit.ro
iPLAY




masculin
Numarul mesajelor : 821
Varsta : 37
Warning :
[Tutorial-Poze]Descarcare si instalare Pac Steam Left_bar_bleue0 / 1000 / 100[Tutorial-Poze]Descarcare si instalare Pac Steam Right_bar_bleue

Reputatie : 0
Puncte : 12839
Data de inscriere : 25/10/2008

[Tutorial-Poze]Descarcare si instalare Pac Steam Empty
MesajSubiect: Re: [Tutorial-Poze]Descarcare si instalare Pac Steam   [Tutorial-Poze]Descarcare si instalare Pac Steam I_icon_minitimeMier Feb 04, 2009 9:33 pm

auzi zi-mi si mie cateva lucruri sa nu mor prost...

1. Daca Fac Tot Ce Zici Tu Nu Mai E Nevoie Sa Cumpar ID De Steam?;
2. Chestia Asta E Legala? (Ca Nu Vreau Sa Ma Trezesc La Usha Cu Mascatzi Ca Hack-uiesc ID-uri De Steam Si Sa Shti Ca Vb Destul De Serios);
3. ID-ul De Steam E Limitat? (Adik Itzi Merge O Luna Dupa Care Tzi Se Shterge Si Faci Altu);
4. Fishierul Tau De La Download Nu Are Nici Un Format Nici .exe Nici .rar Nici Ce Vrei Tu...Pune Instalul in [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link] e mult mai simplu si mai rapid...
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
Sus In jos
http://www.gajik.net
aLeXuTzU

aLeXuTzU


Numarul mesajelor : 460
Varsta : 29
Warning :
[Tutorial-Poze]Descarcare si instalare Pac Steam Left_bar_bleue0 / 1000 / 100[Tutorial-Poze]Descarcare si instalare Pac Steam Right_bar_bleue

Reputatie : 0
Puncte : 11527
Data de inscriere : 12/10/2008

[Tutorial-Poze]Descarcare si instalare Pac Steam Empty
MesajSubiect: Re: [Tutorial-Poze]Descarcare si instalare Pac Steam   [Tutorial-Poze]Descarcare si instalare Pac Steam I_icon_minitimeJoi Feb 05, 2009 8:08 am

iPLAY a scris:
auzi zi-mi si mie cateva lucruri sa nu mor prost...

1. Daca Fac Tot Ce Zici Tu Nu Mai E Nevoie Sa Cumpar ID De Steam?;
2. Chestia Asta E Legala? (Ca Nu Vreau Sa Ma Trezesc La Usha Cu Mascatzi Ca Hack-uiesc ID-uri De Steam Si Sa Shti Ca Vb Destul De Serios);
3. ID-ul De Steam E Limitat? (Adik Itzi Merge O Luna Dupa Care Tzi Se Shterge Si Faci Altu);
4. Fishierul Tau De La Download Nu Are Nici Un Format Nici .exe Nici .rar Nici Ce Vrei Tu...Pune Instalul in [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link] e mult mai simplu si mai rapid...
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]


iplaY o sa-tzi raspund eu
1.Id-ul de steam nu-l cumperi E free numai ca tu activezi o productie pe steam cu un key(nr de cifre,litere) cu care iei Cs acel key costa 10,11 euro
2.Nu kred ca e legala...nu crackuiesti id-uri de steam eu am avut G-steam(ilegala) la fel ca Pac Steamul numai ca odata cu schimbarea protocolului l-au prins:( pe gwolf
3.Id-ul de steam e pe viata la fel si jocurile care le ai...(care le cumperi)
4.Eu la 10,10 euro cu tot cu TVA...am jocurile astea : Counter Strike 1.6 Counter Strike Condition Zero Counter Strike Condition Zero Deleted Scenes si Portal:the first silence....vreau sa spun ca
sunt SUPER multumit de steam si se vede cum itzi creste skill-ul:X joci meciuri...etc
Da-mi un id de mess sa vb mai multe
Sus In jos
dEZIBL

dEZIBL


masculin
Numarul mesajelor : 659
Varsta : 31
Warning :
[Tutorial-Poze]Descarcare si instalare Pac Steam Left_bar_bleue2 / 1002 / 100[Tutorial-Poze]Descarcare si instalare Pac Steam Right_bar_bleue

Reputatie : 0
Puncte : 12187
Data de inscriere : 14/12/2008

[Tutorial-Poze]Descarcare si instalare Pac Steam Empty
MesajSubiect: Re: [Tutorial-Poze]Descarcare si instalare Pac Steam   [Tutorial-Poze]Descarcare si instalare Pac Steam I_icon_minitimeJoi Feb 05, 2009 12:55 pm

Daca tot intrebi daca e leagla nu e legala da non-steamu cu care joci e legal?!
1.nu
2.nu
3.nu
4.Are extensia .exe te asigur eu
Sus In jos
http://www.sk-gaming.com/member/dEZIBL
aLeXuTzU

aLeXuTzU


Numarul mesajelor : 460
Varsta : 29
Warning :
[Tutorial-Poze]Descarcare si instalare Pac Steam Left_bar_bleue0 / 1000 / 100[Tutorial-Poze]Descarcare si instalare Pac Steam Right_bar_bleue

Reputatie : 0
Puncte : 11527
Data de inscriere : 12/10/2008

[Tutorial-Poze]Descarcare si instalare Pac Steam Empty
MesajSubiect: Re: [Tutorial-Poze]Descarcare si instalare Pac Steam   [Tutorial-Poze]Descarcare si instalare Pac Steam I_icon_minitimeVin Feb 06, 2009 8:05 am

kabale se vede ca nu te-ai lasat de coduri:| ai codul pe dekstop:)))...C-D ala:|
Sus In jos
Radu




masculin
Numarul mesajelor : 857
Varsta : 34
Warning :
[Tutorial-Poze]Descarcare si instalare Pac Steam Left_bar_bleue0 / 1000 / 100[Tutorial-Poze]Descarcare si instalare Pac Steam Right_bar_bleue

Reputatie : 0
Puncte : 12454
Data de inscriere : 19/09/2008

[Tutorial-Poze]Descarcare si instalare Pac Steam Empty
MesajSubiect: Re: [Tutorial-Poze]Descarcare si instalare Pac Steam   [Tutorial-Poze]Descarcare si instalare Pac Steam I_icon_minitimeVin Feb 06, 2009 2:21 pm

alexutzule....wai wai...te credeam mai stiutor...Acel C-D Nu e cod :) e ceva impotriva codului :) un fel de sxeinjected :)
Sus In jos
aLeXuTzU

aLeXuTzU


Numarul mesajelor : 460
Varsta : 29
Warning :
[Tutorial-Poze]Descarcare si instalare Pac Steam Left_bar_bleue0 / 1000 / 100[Tutorial-Poze]Descarcare si instalare Pac Steam Right_bar_bleue

Reputatie : 0
Puncte : 11527
Data de inscriere : 12/10/2008

[Tutorial-Poze]Descarcare si instalare Pac Steam Empty
MesajSubiect: Re: [Tutorial-Poze]Descarcare si instalare Pac Steam   [Tutorial-Poze]Descarcare si instalare Pac Steam I_icon_minitimeSam Feb 07, 2009 2:03 pm

nu e Cd hack?:|...stiam ca Cd hack asa are iconitza:| asta e:))
Sus In jos
Continut sponsorizat





[Tutorial-Poze]Descarcare si instalare Pac Steam Empty
MesajSubiect: Re: [Tutorial-Poze]Descarcare si instalare Pac Steam   [Tutorial-Poze]Descarcare si instalare Pac Steam I_icon_minitime

Sus In jos
 
[Tutorial-Poze]Descarcare si instalare Pac Steam
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Tutorial Instalare server de cs Non Steam [Linux]
» [Tutorial-Poze]Adaugare Un Joc Pe Steam
» [Tutorial]Tutorial instalare zBot pe server :D
» Tutorial Instalare AmxModX 2006.3
» Tutorial Server Counter-Strike [Non-Steam]

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
 :: Resurse Counter-Strike :: Tutoriale Counter-Strike-
Mergi direct la: