Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.



 
AcasaUltimele imaginiÎnregistrareConectareNE-AM MUTAT CU TOTU PE WWW.STARCS.RO COMMUNITY

 

 Problema pozelor negre

In jos 
4 participanți
AutorMesaj
hard

hard


masculin
Numarul mesajelor : 228
Varsta : 36
Warning :
Problema pozelor negre Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Problema pozelor negre Right_bar_bleue

Reputatie : 0
Puncte : 11712
Data de inscriere : 22/11/2008

Problema pozelor negre Empty
MesajSubiect: Problema pozelor negre   Problema pozelor negre I_icon_minitimeLun Mar 16, 2009 9:17 pm

Presupun ca multi v-ati confruntat cu aceasta problema, si multi dintre voi ati primit ban pentru ca v-au iesit pozele negre in counter-strike.
Foarte multi dintre voi, daca nu toti, stiti ca aceasta problema este de la coade, sau ca editeaza respectivul pozele.
Ei bine nu e asa, astazi am aflat de ce apar pozele negre.
Daca un admin iti face poza cand nu esti in cs, esti pe desktop, pe mess etc... pozele vor fii negre.
Daca nu credeti faceti o proba si o sa vedeti ca asa este cum zic eu.
Sus In jos
xNn

xNn


masculin
Numarul mesajelor : 631
Varsta : 29
Warning :
Problema pozelor negre Left_bar_bleue99 / 10099 / 100Problema pozelor negre Right_bar_bleue

Reputatie : 0
Puncte : 12107
Data de inscriere : 05/01/2009

Problema pozelor negre Empty
MesajSubiect: Re: Problema pozelor negre   Problema pozelor negre I_icon_minitimeLun Mar 16, 2009 9:21 pm

eu credeam ca este de la cod(wall)...acum 2 zile iam facut poze la unu pe stars (de_train)si una a ieshit neagra si celelalte bune..eu n ucred ca era p mess sau...nUsh...eu cred ca este in tot cazul de la cod...sau poate e si cum zici tu :roll:
Sus In jos
https://www.youtube.com/watch?v=7yCJIcNaL04&a
Radu




masculin
Numarul mesajelor : 857
Varsta : 34
Warning :
Problema pozelor negre Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Problema pozelor negre Right_bar_bleue

Reputatie : 0
Puncte : 12454
Data de inscriere : 19/09/2008

Problema pozelor negre Empty
MesajSubiect: Re: Problema pozelor negre   Problema pozelor negre I_icon_minitimeLun Mar 16, 2009 10:25 pm

Are dreptate hard... si mie mi s-a intamplat la fel ... mi s-au facut poze... si eu cum is si pe mess elea elea... pozele au iesit negre...
Sus In jos
iPLAY




masculin
Numarul mesajelor : 821
Varsta : 37
Warning :
Problema pozelor negre Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Problema pozelor negre Right_bar_bleue

Reputatie : 0
Puncte : 12839
Data de inscriere : 25/10/2008

Problema pozelor negre Empty
MesajSubiect: Re: Problema pozelor negre   Problema pozelor negre I_icon_minitimeLun Mar 16, 2009 10:46 pm

daca playeru nu are blind si i se face poze si iese una 2 negre e clar ca nu e cod...nush ce atzi crezut voi
Sus In jos
http://www.gajik.net
Continut sponsorizat





Problema pozelor negre Empty
MesajSubiect: Re: Problema pozelor negre   Problema pozelor negre I_icon_minitime

Sus In jos
 
Problema pozelor negre
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» aM sHi eU o PrObLeMa :|
» SMS problema ...
» PROBLEMA SLOT
» Am O PrObLeMa MaRe
» problema cred eu :D

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
 :: Resurse Counter-Strike :: Tutoriale Counter-Strike-
Mergi direct la: