Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.



 
AcasaUltimele imaginiÎnregistrareConectareNE-AM MUTAT CU TOTU PE WWW.STARCS.RO COMMUNITY

 

 Am si eu o miiiiiica intrebare

In jos 
3 participanți
AutorMesaj
Dizzy

Dizzy


masculin
Numarul mesajelor : 108
Varsta : 29
Warning :
Am si eu o miiiiiica intrebare Left_bar_bleue10 / 10010 / 100Am si eu o miiiiiica intrebare Right_bar_bleue

Reputatie : 0
Puncte : 11299
Data de inscriere : 02/05/2009

Am si eu o miiiiiica intrebare Empty
MesajSubiect: Am si eu o miiiiiica intrebare   Am si eu o miiiiiica intrebare I_icon_minitimeSam Mai 09, 2009 3:12 pm

Cam de cate ore jucate pe serv tre sa am nevoie pt a primi slot ?:D
Sus In jos
Just4Fun

Just4Fun


masculin
Numarul mesajelor : 245
Varsta : 29
Warning :
Am si eu o miiiiiica intrebare Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Am si eu o miiiiiica intrebare Right_bar_bleue

Reputatie : 0
Puncte : 11529
Data de inscriere : 19/01/2009

Am si eu o miiiiiica intrebare Empty
MesajSubiect: Re: Am si eu o miiiiiica intrebare   Am si eu o miiiiiica intrebare I_icon_minitimeSam Mai 09, 2009 3:49 pm

de la mn pro no sa ai nici o data te asigur ;) chit ca ai 1000 de ore

P.s. SCUZE ca nam raspuns la intrebare trebuie sa ai cel putin o luna dar nu se stie daca primesti slot cel putin eu am avut experientza ca am jukt pe oana2 unde am fost admin si am avut si slot..... si am primit si aici rpd slot ;)


Ultima editare efectuata de catre Just4Fun in Dum Mai 10, 2009 2:10 pm, editata de 1 ori
Sus In jos
https://pub-master.forumgratuit.ro/
iPLAY




masculin
Numarul mesajelor : 821
Varsta : 37
Warning :
Am si eu o miiiiiica intrebare Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Am si eu o miiiiiica intrebare Right_bar_bleue

Reputatie : 0
Puncte : 12839
Data de inscriere : 25/10/2008

Am si eu o miiiiiica intrebare Empty
MesajSubiect: Re: Am si eu o miiiiiica intrebare   Am si eu o miiiiiica intrebare I_icon_minitimeSam Mai 09, 2009 3:54 pm

Just4Fun a intrebat omu ceva tu raspunzi altceva dc eshti helper nu sa il ajutzi?...dupa comentariu tau ar trebui sa ii raspunzi si lui la intrebare...dar in fine. Dizzy trebuie sa ia o luna jucat pe sv cel putzin si in luna asta sa fi activ mai mereu adik 2-3 ore pe zi e suficient si dupa faci o cerere slot si vezi ce iese...dar comportate ca atare si fi cat mai placut pe sv...in rest...sa ai multe PRO-uri...si la mai mare :)

P.S.- tzi-am mutat subiectu la intrebari si raspunsuri ca e un subiect legat de sv discutziile generale cred ca nu face parte din categoria discutzi despre forum sau sv


#Closed
Sus In jos
http://www.gajik.net
Continut sponsorizat





Am si eu o miiiiiica intrebare Empty
MesajSubiect: Re: Am si eu o miiiiiica intrebare   Am si eu o miiiiiica intrebare I_icon_minitime

Sus In jos
 
Am si eu o miiiiiica intrebare
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» O Intrebare???
» intrebare ..
» AR MAI FII O INTREBARE :D
» Intrebare............
» aM SI EO O INTREBARE :-?

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
 :: Funny Stuf si Discuti Generale :: Intrebari Si Raspunsuri-
Mergi direct la: