Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.



 
AcasaUltimele imaginiÎnregistrareConectareNE-AM MUTAT CU TOTU PE WWW.STARCS.RO COMMUNITY

 

 ASA DAAAAA!!!!

In jos 
5 participanți
AutorMesaj
Ady_fcs

Ady_fcs


Numarul mesajelor : 480
Varsta : 37
Warning :
ASA DAAAAA!!!! Left_bar_bleue10 / 10010 / 100ASA DAAAAA!!!! Right_bar_bleue

Reputatie : 0
Puncte : 12407
Data de inscriere : 02/01/2009

ASA DAAAAA!!!! Empty
MesajSubiect: ASA DAAAAA!!!!   ASA DAAAAA!!!! I_icon_minitimeMier Mai 27, 2009 11:02 pm

in sfarsit se vede calitatea.....2-0 cred k e de ajuns....Barcelona a dovedit ca e mai buna
imi pare rau ptr Man Utd....echipa buna da a uitat sa joace in finala
sa fim sanatosi sa ne mai bucuram de asemena fotbal!!!

da baby....te inteleg k esty suparat si ai si dreptate...pana la gol au fost cei de la manchester peste barcelona 100%
dar dup gol a mai existat alta echipa pe teren in afara de FCB?nu prea....au facut un joc tactic excelent...
daca si dupa golul 2 barcelona nu s-a retras ci facea pressing pana la van der sar...
asta e fotbalul total...ar fi bine daca ar invata si echipele noastre,inclusiv nationala
meciul asta a aratat cum un jucator genial ca ronaldo poate sa fie un nimeni si un cotonogar din cauza neputintei


Ultima editare efectuata de catre Ady_fcs in Joi Mai 28, 2009 10:15 am, editata de 1 ori
Sus In jos
Radu




masculin
Numarul mesajelor : 857
Varsta : 34
Warning :
ASA DAAAAA!!!! Left_bar_bleue0 / 1000 / 100ASA DAAAAA!!!! Right_bar_bleue

Reputatie : 0
Puncte : 12454
Data de inscriere : 19/09/2008

ASA DAAAAA!!!! Empty
MesajSubiect: Re: ASA DAAAAA!!!!   ASA DAAAAA!!!! I_icon_minitimeJoi Mai 28, 2009 1:22 am

Hmmm... ce sa zic... pana nu au dat golul n-au jucat nimic... nici n-au atins mingea... sa fim seriosi... k dak nu dadeau golu nici n-ajungeau la poarta.... 0-5 suturi la poarta si o posesie zdrobitoare pentru Manchester inaintea golului :) ... asta a fost...Daca reuseau Manchester sa deie primu gol ii zdrobea :) la cum au inceput :)
Sus In jos
PIMPIN

PIMPIN


masculin
Numarul mesajelor : 271
Varsta : 33
Warning :
ASA DAAAAA!!!! Left_bar_bleue0 / 1000 / 100ASA DAAAAA!!!! Right_bar_bleue

Reputatie : 0
Puncte : 11896
Data de inscriere : 01/03/2009

ASA DAAAAA!!!! Empty
MesajSubiect: Re: ASA DAAAAA!!!!   ASA DAAAAA!!!! I_icon_minitimeJoi Mai 28, 2009 7:01 am

Radule eu te inteleg ca tu tii cu Manchester ...da sa fim sinceri...Barcelona e peste ei cu mult uitate la ocazii si la posesia mingi erau minute bune in care Manchester nici nu stia cum arata mingea ....;)
Sus In jos
Radu




masculin
Numarul mesajelor : 857
Varsta : 34
Warning :
ASA DAAAAA!!!! Left_bar_bleue0 / 1000 / 100ASA DAAAAA!!!! Right_bar_bleue

Reputatie : 0
Puncte : 12454
Data de inscriere : 19/09/2008

ASA DAAAAA!!!! Empty
MesajSubiect: Re: ASA DAAAAA!!!!   ASA DAAAAA!!!! I_icon_minitimeSam Mai 30, 2009 1:52 pm

PIMPIN a scris:
Radule eu te inteleg ca tu tii cu Manchester ...da sa fim sinceri...Barcelona e peste ei cu mult uitate la ocazii si la posesia mingi erau minute bune in care Manchester nici nu stia cum arata mingea ....;)

N-am zis eu ca Nu a Fost Barcelona peste Manchester... eu am zis k inaintea de golul lu Eto'o Manchester i-a dominat clar. ... la suturi posesie pase orice :) ... Dupa ce a dat barca gol Manchester nu a mai jucat aproape nik
Sus In jos
Dizzy

Dizzy


masculin
Numarul mesajelor : 108
Varsta : 29
Warning :
ASA DAAAAA!!!! Left_bar_bleue10 / 10010 / 100ASA DAAAAA!!!! Right_bar_bleue

Reputatie : 0
Puncte : 11299
Data de inscriere : 02/05/2009

ASA DAAAAA!!!! Empty
MesajSubiect: Re:ASA DAAAAA!!!!   ASA DAAAAA!!!! I_icon_minitimeSam Mai 30, 2009 2:06 pm

Merita Barcelona sa castige
Sus In jos
xNn

xNn


masculin
Numarul mesajelor : 631
Varsta : 29
Warning :
ASA DAAAAA!!!! Left_bar_bleue99 / 10099 / 100ASA DAAAAA!!!! Right_bar_bleue

Reputatie : 0
Puncte : 12107
Data de inscriere : 05/01/2009

ASA DAAAAA!!!! Empty
MesajSubiect: Re: ASA DAAAAA!!!!   ASA DAAAAA!!!! I_icon_minitimeSam Mai 30, 2009 4:00 pm

si topik closed k nu mai are
rost ;)
Sus In jos
https://www.youtube.com/watch?v=7yCJIcNaL04&a
Continut sponsorizat





ASA DAAAAA!!!! Empty
MesajSubiect: Re: ASA DAAAAA!!!!   ASA DAAAAA!!!! I_icon_minitime

Sus In jos
 
ASA DAAAAA!!!!
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
 :: Funny Stuf si Discuti Generale :: Fotbal-
Mergi direct la: