Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.



 
AcasaUltimele imaginiÎnregistrareConectareNE-AM MUTAT CU TOTU PE WWW.STARCS.RO COMMUNITY

 

 o intrebare :D

In jos 
2 participanți
AutorMesaj
xNn

xNn


masculin
Numarul mesajelor : 631
Varsta : 29
Warning :
o intrebare :D Left_bar_bleue99 / 10099 / 100o intrebare :D Right_bar_bleue

Reputatie : 0
Puncte : 12107
Data de inscriere : 05/01/2009

o intrebare :D Empty
MesajSubiect: Inca o intrebare :D:X:X   o intrebare :D I_icon_minitimeJoi Mai 28, 2009 7:02 am

Ash vrea sa stiu si eo care e diferenta dintre rcon si cvar :D ....Adica ce fac ele 2 :)
Sus In jos
https://www.youtube.com/watch?v=7yCJIcNaL04&a
iPLAY




masculin
Numarul mesajelor : 821
Varsta : 37
Warning :
o intrebare :D Left_bar_bleue0 / 1000 / 100o intrebare :D Right_bar_bleue

Reputatie : 0
Puncte : 12839
Data de inscriere : 25/10/2008

o intrebare :D Empty
MesajSubiect: Re: o intrebare :D   o intrebare :D I_icon_minitimeJoi Mai 28, 2009 5:56 pm

rcon = Remote CONsole

cu ajutorul rcon_COMANDA (ex rcon_restart ) executi comenzi in consola serevrului din alta locatie (REMOTE)

ca sa poti folosi rcon_ serverul trebuie sa aiba setata o parola rcon (tot cu rcon_password se seteaza)

poti executa comenzi rcon_ de oriunde cu cu un client de cs (dar trebuie sa fii conectat la server) . poti opri serveru , restarta, cu alte cuv tot ce faci din consola serverului cand ai acces fizic la statie faci si cu rcon.

poti folosi rcon chiar daca nu esti conectat la server (nu poti , nu este loc sau esti banat) setand rcon_address IP (ex: rcon_address 82.76.XX.XX...) si dupa aia rcon_password.


alta data foloseshte [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link] fragarule ;)

#Topic Closed
Sus In jos
http://www.gajik.net
 
o intrebare :D
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Intrebare............
» Intrebare?
» O Intrebare???
» intrebare ..
» AR MAI FII O INTREBARE :D

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
 :: Funny Stuf si Discuti Generale :: Intrebari Si Raspunsuri-
Mergi direct la: