Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.



 
AcasaUltimele imaginiÎnregistrareConectareNE-AM MUTAT CU TOTU PE WWW.STARCS.RO COMMUNITY

 

 Harti de cs NOI By Electro

In jos 
5 participanți
AutorMesaj
ELECTRO

ELECTRO


masculin
Numarul mesajelor : 16
Varsta : 33
Warning :
Harti de cs NOI By Electro Left_bar_bleue30 / 10030 / 100Harti de cs NOI By Electro Right_bar_bleue

Reputatie : 0
Puncte : 10839
Data de inscriere : 15/08/2009

Harti de cs NOI By Electro Empty
MesajSubiect: Harti de cs NOI By Electro   Harti de cs NOI By Electro I_icon_minitimeVin Sept 04, 2009 4:35 am

Harti de cs NOI


Contact ---> cseletro <--- Si Nu Uitati ---> Oana.malware-site.www <---


Puteti sa le downloadati apasand pe [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]


cheers Contact ---> cseletro <--- Si Nu Uitati ---> Oana.malware-site.www <--- cheers
Sus In jos
http://WwW.Oana.ForumZ.Ro
dEZIBL

dEZIBL


masculin
Numarul mesajelor : 659
Varsta : 31
Warning :
Harti de cs NOI By Electro Left_bar_bleue2 / 1002 / 100Harti de cs NOI By Electro Right_bar_bleue

Reputatie : 0
Puncte : 12187
Data de inscriere : 14/12/2008

Harti de cs NOI By Electro Empty
MesajSubiect: Re: Harti de cs NOI By Electro   Harti de cs NOI By Electro I_icon_minitimeJoi Sept 10, 2009 10:33 am

Puteai macar sa scrii ce harti sunt :affraid: :pale:
Sus In jos
http://www.sk-gaming.com/member/dEZIBL
ELECTRO

ELECTRO


masculin
Numarul mesajelor : 16
Varsta : 33
Warning :
Harti de cs NOI By Electro Left_bar_bleue30 / 10030 / 100Harti de cs NOI By Electro Right_bar_bleue

Reputatie : 0
Puncte : 10839
Data de inscriere : 15/08/2009

Harti de cs NOI By Electro Empty
MesajSubiect: ma cedraq   Harti de cs NOI By Electro I_icon_minitimeJoi Sept 10, 2009 12:44 pm

ma cine ot tiesti si te bagi asa X(X(X ca deja ma calci pe nervi ?? vina daca ai tupeu in pantelimon X(X(X si tineti gura aia




Alin: Asta da comportament de invidiat :| defapt de sanctionat ;))) Warning up ^
Sus In jos
http://WwW.Oana.ForumZ.Ro
PhoeniX

PhoeniX


masculin
Numarul mesajelor : 263
Varsta : 26
Warning :
Harti de cs NOI By Electro Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Harti de cs NOI By Electro Right_bar_bleue

Reputatie : 0
Puncte : 11591
Data de inscriere : 30/04/2009

Harti de cs NOI By Electro Empty
MesajSubiect: Re: Harti de cs NOI By Electro   Harti de cs NOI By Electro I_icon_minitimeJoi Sept 10, 2009 1:55 pm

ELECTRO a scris:
ma cine ot tiesti si te bagi asa X(X(X ca deja ma calci pe nervi ?? vina daca ai tupeu in pantelimon X(X(X si tineti gura aia

ma fraiere da care e problema ta?
baiatu tia zis ca trebuia sa scri numele ca asa pui d2 in arhiva aia ((exemplu)) care e deja pe serv
si pune fiecare mapa pe rand ca asa le ia doar pe cele care trebuie si te sfatuiesc sa lasi tupeu ca nu te ajuta...
Sus In jos
dEZIBL

dEZIBL


masculin
Numarul mesajelor : 659
Varsta : 31
Warning :
Harti de cs NOI By Electro Left_bar_bleue2 / 1002 / 100Harti de cs NOI By Electro Right_bar_bleue

Reputatie : 0
Puncte : 12187
Data de inscriere : 14/12/2008

Harti de cs NOI By Electro Empty
MesajSubiect: Re: Harti de cs NOI By Electro   Harti de cs NOI By Electro I_icon_minitimeSam Sept 12, 2009 2:53 pm

ELECTRO a scris:
ma cine ot tiesti si te bagi asa X(X(X ca deja ma calci pe nervi ?? vina daca ai tupeu in pantelimon X(X(X si tineti gura aia
Alin: Asta da comportament de invidiat :| defapt de sanctionat ;))) Warning up ^
1. Te bate Limba romana,
2. Tare impulsiv mai esti,
3. De ce sa imi tin gura? Gura mea graieste adevar ;)
4. Hai S@L ! :sleep:
Sus In jos
http://www.sk-gaming.com/member/dEZIBL
ELECTRO

ELECTRO


masculin
Numarul mesajelor : 16
Varsta : 33
Warning :
Harti de cs NOI By Electro Left_bar_bleue30 / 10030 / 100Harti de cs NOI By Electro Right_bar_bleue

Reputatie : 0
Puncte : 10839
Data de inscriere : 15/08/2009

Harti de cs NOI By Electro Empty
MesajSubiect: Re: Harti de cs NOI By Electro   Harti de cs NOI By Electro I_icon_minitimeSam Sept 12, 2009 3:23 pm

mai am problme cu limba romana ca am fost in spnia de mic ma de la 3 ani si am venit acum 2 luni ;)
Sus In jos
http://WwW.Oana.ForumZ.Ro
iPLAY




masculin
Numarul mesajelor : 821
Varsta : 37
Warning :
Harti de cs NOI By Electro Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Harti de cs NOI By Electro Right_bar_bleue

Reputatie : 0
Puncte : 12839
Data de inscriere : 25/10/2008

Harti de cs NOI By Electro Empty
MesajSubiect: Re: Harti de cs NOI By Electro   Harti de cs NOI By Electro I_icon_minitimeSam Sept 12, 2009 3:47 pm

eu zic ca sa termini cu vin-o in pantelimon ca nush ce ca daca vrea oricine te bate in fatza ushi tale suna la usha si cum raspunzi te i-au la pumni si picioare daca stai inpantelmon asta nu inseamna ca tre sa ne fie si frica de tine daca nu te-ai nascut si crescut in pantelimon si nu prea shti cum sta treaba decat din auzite mai bine dute inapoi de unde ai venit...vrei sa stai aici stai dupa regulile noastre aici noi facem regulile in pantelimon la tine deja sau facut regulile cu mult pana sa vi tu asa ca dute si ia-tzi prietenii si scoate-i in orash imbatai si o sa se jure pe masa ca daca sa ia cineva de tine se ia de al si totzi baietzi din jur...si a 2-a zis spunele ca nu mai ai bani sa vezi cum pleaca fiecare si se face ca nu te vede...oi fi tu mare dar cand e vb de cartier inca eshti prea mic...lasa-ma cu tov ca tov nu se baga pt. tine cu tovarashi nu dormi cu tovarashi nu mananci daca nu ai telefon cu tine te-ai ars la kk ajungi pe strada ta in p goala si cu bani luatzi...asa ca nu mai vb tu de cartier ca nu shti ce inseamna...

P.S.- Nu am facut referire la nimeni cu textu de mai sus decat un singur lucru ma enervat faza cu "vin-o la mine in pantelimon" am patzit si eu o faza cu un bulangiu pe net si cand am dat nas in nas cu el nu shtia pe unde sa treaca de mine nu ca ash fi eu vreun Doroftei dar nici Tweety nu sunt...PEACE cheers
Sus In jos
http://www.gajik.net
dEZIBL

dEZIBL


masculin
Numarul mesajelor : 659
Varsta : 31
Warning :
Harti de cs NOI By Electro Left_bar_bleue2 / 1002 / 100Harti de cs NOI By Electro Right_bar_bleue

Reputatie : 0
Puncte : 12187
Data de inscriere : 14/12/2008

Harti de cs NOI By Electro Empty
MesajSubiect: Re: Harti de cs NOI By Electro   Harti de cs NOI By Electro I_icon_minitimeSam Sept 12, 2009 5:50 pm

ELECTRO a scris:
mai am problme cu limba romana ca am fost in spnia de mic ma de la 3 ani si am venit acum 2 luni ;)
Asta nu iti rezerva dreptul sa mananci atatea litere
problme =/ probleme
spnia =/ Spania
Ai si 18 ani :pale:
Sus In jos
http://www.sk-gaming.com/member/dEZIBL
Sh00t_2_W1n

Sh00t_2_W1n


masculin
Numarul mesajelor : 428
Varsta : 29
Warning :
Harti de cs NOI By Electro Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Harti de cs NOI By Electro Right_bar_bleue

Reputatie : 0
Puncte : 12121
Data de inscriere : 30/11/2008

Harti de cs NOI By Electro Empty
MesajSubiect: Re: Harti de cs NOI By Electro   Harti de cs NOI By Electro I_icon_minitimeSam Sept 12, 2009 9:52 pm

electro io zic sa o lasi mai moale cu pantelimonu tau si cu spania ca vad ca esti smecher de ala la el in fata blocului....si dak ai stat in spania ce???nu ai destule litere la tastatura??
Sus In jos
Continut sponsorizat





Harti de cs NOI By Electro Empty
MesajSubiect: Re: Harti de cs NOI By Electro   Harti de cs NOI By Electro I_icon_minitime

Sus In jos
 
Harti de cs NOI By Electro
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Aproxmativ 250 de harti de cs
» harti de tip AIM MAP
» sugestii de harti
» Diverse Harti
» Harti:de_dust2_pro

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
 :: Resurse Counter-Strike :: Resurse Counter-Strike 1.6-
Mergi direct la: