Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.



 
AcasaUltimele imaginiÎnregistrareConectareNE-AM MUTAT CU TOTU PE WWW.STARCS.RO COMMUNITY

 

 am si eo o nelamurire..de|utza nelamurita..:)))

In jos 
3 participanți
AutorMesaj
deeux

deeux


Numarul mesajelor : 120
Varsta : 28
Warning :
am si eo o nelamurire..de|utza nelamurita..:))) Left_bar_bleue60 / 10060 / 100am si eo o nelamurire..de|utza nelamurita..:))) Right_bar_bleue

Reputatie : 0
Puncte : 11094
Data de inscriere : 11/06/2009

am si eo o nelamurire..de|utza nelamurita..:))) Empty
MesajSubiect: am si eo o nelamurire..de|utza nelamurita..:)))   am si eo o nelamurire..de|utza nelamurita..:))) I_icon_minitimeVin Oct 16, 2009 9:17 pm

la faza cu redirecturile..alin dc nu incerci sa vezi cum sunt playerii kre o sa fie admini?:) eo pana la urma nu inteleg dc se fac redirecturile astea?:| la ce ajuta? unii nu`s asa pusi pe treaba..chiar daca tzin redirecturile..:) nush ce sa zic..:) ma rog..si + dc ai luat din nou srv`u lu` iuly..stiu k nu e trb mea..da` are nijte admini..kre nici makr nu se intereseaza de srv..kre doar jaoca..si se mai trezesc k dau si ei un gag acolo..ce srv e ala..intrii si te injura?:| srry ks asa curioasa..da` chiar e o porcarie..
Sus In jos
pOKKe

pOKKe


masculin
Numarul mesajelor : 178
Varsta : 34
Warning :
am si eo o nelamurire..de|utza nelamurita..:))) Left_bar_bleue0 / 1000 / 100am si eo o nelamurire..de|utza nelamurita..:))) Right_bar_bleue

Reputatie : 0
Puncte : 11649
Data de inscriere : 22/09/2008

am si eo o nelamurire..de|utza nelamurita..:))) Empty
MesajSubiect: Re: am si eo o nelamurire..de|utza nelamurita..:)))   am si eo o nelamurire..de|utza nelamurita..:))) I_icon_minitimeVin Oct 16, 2009 9:32 pm

Deiuta redirecturile sunt pentru a aduna cati mai multi jucatori ,si cred ca asta e prioritatea lui alin, ei nici eu nu sunt de acord sa dea admin la toti care tin redirecte dar nu e treaba mea
Si de sv lu iuly aici e in totalitate numa decizia lui alin, noi daca vrem jucam ,daca nu nu, nu ne obliga nimeni sa intram pe alte servere
Sus In jos
deeux

deeux


Numarul mesajelor : 120
Varsta : 28
Warning :
am si eo o nelamurire..de|utza nelamurita..:))) Left_bar_bleue60 / 10060 / 100am si eo o nelamurire..de|utza nelamurita..:))) Right_bar_bleue

Reputatie : 0
Puncte : 11094
Data de inscriere : 11/06/2009

am si eo o nelamurire..de|utza nelamurita..:))) Empty
MesajSubiect: Re: am si eo o nelamurire..de|utza nelamurita..:)))   am si eo o nelamurire..de|utza nelamurita..:))) I_icon_minitimeVin Oct 16, 2009 10:13 pm

dapz crd k ai dreptate..:* imi cer scuze k`m indraznit sa intreb ;-s
Sus In jos
Alin
Fondator
Alin


masculin
Numarul mesajelor : 1040
Varsta : 43
Warning :
am si eo o nelamurire..de|utza nelamurita..:))) Left_bar_bleue0 / 1000 / 100am si eo o nelamurire..de|utza nelamurita..:))) Right_bar_bleue

Reputatie : 0
Puncte : 14203
Data de inscriere : 19/09/2008

am si eo o nelamurire..de|utza nelamurita..:))) Empty
MesajSubiect: Re: am si eo o nelamurire..de|utza nelamurita..:)))   am si eo o nelamurire..de|utza nelamurita..:))) I_icon_minitimeSam Oct 17, 2009 7:06 am

Deci delutzo nush carei adminul ala care a primit admin pt redirecturi ;)) si legat de serverele atomik si maniacs :D pe mine chiar nu ma deranjeaza , si nu exista un motiv anume ca iam adus in comunitate si nici nu am obligat pe nimeni sa joace pe ele ;) e pur si simplu placerea mea sa colaborez cu serverele astea 2-ua :-X sti tu fiecare om are cate o "pasarica" dar mai sant care au cate un "stol" intreg ;))) app ma gandesc sa mai aduc un server in comunitate :D
Sus In jos
https://pub-master.forumgratuit.ro
Continut sponsorizat





am si eo o nelamurire..de|utza nelamurita..:))) Empty
MesajSubiect: Re: am si eo o nelamurire..de|utza nelamurita..:)))   am si eo o nelamurire..de|utza nelamurita..:))) I_icon_minitime

Sus In jos
 
am si eo o nelamurire..de|utza nelamurita..:)))
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» am si o nelamurire
» am si io e nelamurire
» O nelamurire

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
 :: Funny Stuf si Discuti Generale :: Intrebari Si Raspunsuri-
Mergi direct la: