Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.



 
AcasaUltimele imaginiÎnregistrareConectareNE-AM MUTAT CU TOTU PE WWW.STARCS.RO COMMUNITY

 

 Addons pre srv Public

In jos 
3 participanți
AutorMesaj
FLLUX aka mNmL

FLLUX aka mNmL


masculin
Numarul mesajelor : 593
Varsta : 31
Warning :
Addons pre srv Public Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Addons pre srv Public Right_bar_bleue

Reputatie : 0
Puncte : 11469
Data de inscriere : 20/09/2008

Addons pre srv Public Empty
MesajSubiect: Addons pre srv Public   Addons pre srv Public I_icon_minitimeVin Oct 17, 2008 10:09 pm

Descriere : Addosn ptr srv public

Autor : PusTuLiCa

Contine :

* AmxModx 1.76d
* Hl Booster 2.40
* Metamod cel mai nou

Download : [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]

Pluginuri :

* hpk2.amxx - Da afara jucatorii cu lagul mai mare de 120
* bullet_damage.amxx - Iti arata cat damage i-ai facut inamicului
* SayRestart.amxx - Adminii pot da restart la joc prin simpla comanda scrisa in chat /restart
* country_kicker.amxx - Lasa sa intre pe server numai jucatorii din ROU
* sillyc4.amxx - Poti planta / dezamorsa bomba din mers si o poti planda pe pereti
* admins_online.amxx - Arata sus in coltul din stanga cati admini sunt pe server
* join_ip.amxx - Cand un jucator a intrat pe server arata din ce tara este si ip-ul acestuia
* reloadbar.amxx - Cand incarci arma se vede o bara de reload ca si cum ai planta / dezamorsa bomba
* fuckoff.amxx - Te distrezi pe seama codatilor
* c4_timer_hub_sound.amxx - Mesaje in hud + sunete dupa plantare bombei
* afkkicker.amxx - Jucatorii care stau AFK mai mult de 90 de secunde vor primii kick
* admin_freelook.amxx - Adminii se pot uita peste toti jucatorii de pe server
* teamalert.amxx - La inceputul fiecarei runde iti apare un mesaj pe mijlocul ecranului in care scrie in ce echipa te aflii



Addonsul merge 100% ... a fost testat de mai multi
Lagul nu va sarii de 50ms..depinde de ce calc aveti si net...;))
Acest addons este facut in totalitate de "moa":))..si va asigur k nu e copiat sau mai jtiu eu ce:)

Gl si HF

@Ink O Resursa CopiaTa Sau Fel si Fel de Chestii COpiate Fara A Spune CU Adevarat Autorul si Vei Primi Warn La Greu! Asta-i Vrajeala Curata ! :)
Sus In jos
http://www.gajik.net
SeaT *OUT

SeaT *OUT


masculin
Numarul mesajelor : 174
Varsta : 31
Warning :
Addons pre srv Public Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Addons pre srv Public Right_bar_bleue

Reputatie : 0
Puncte : 11392
Data de inscriere : 14/10/2008

Addons pre srv Public Empty
MesajSubiect: Re: Addons pre srv Public   Addons pre srv Public I_icon_minitimeDum Oct 19, 2008 2:44 am

UzZy
Administrator



Data inscrierii: 19/Sep/2008
Mesaje: 48


Addons public
Descriere : Addons pentru servere publice ...

Autor : UzZy

Contine :


AmxModx 1.76d

Hl Booster 2.40

Metamod ...

Download : *FileFront

Pluginuri :


hpk2.amxx - Da afara jucatorii cu lagul mai mare de 120

bullet_damage.amxx - Iti arata cat damage i-ai facut inamicului

SayRestart.amxx - Adminii pot da restart la joc prin simpla comanda scrisa in chat /restart

country_kicker.amxx - Lasa sa intre pe server numai jucatorii din ROU

sillyc4.amxx - Poti planta / dezamorsa bomba din mers si o poti planda pe pereti

admins_online.amxx - Arata sus in coltul din stanga cati admini sunt pe server

join_ip.amxx - Cand un jucator a intrat pe server arata din ce tara este si ip-ul acestuia

reloadbar.amxx - Cand incarci arma se vede o bara de reload ca si cum ai planta / dezamorsa bomba

fuckoff.amxx - Te distrezi pe seama codatilor

c4_timer_hub_sound.amxx - Mesaje in hub + sunete dupa plantare bombei

afkkicker.amxx - Jucatorii care stau AFK mai mult de 90 de secunde vor primii kick

admin_freelook.amxx - Adminii se pot uita peste toti jucatorii de pe server

teamalert.amxx - La inceputul fiecarei runde iti apare un mesaj pe mijlocul ecranului in care scrie in ce echipa te aflii


Addonsul merge 100% ... a fost testat de mine
Lagul nu va sarii de 50ms ... Am tinut 18/18 iar lagul varia intre 6-30-40 deci va pot asigura ca nu va fii lag pe server
Addonsul este facu 100% de mine ... Nu este luat de pe alt site

Sper sa va placa !
Astept pareri/sugestii si in cel mai rau caz reclamatii

GL & HF
Sus In jos
http://redtube.com
FLLUX aka mNmL

FLLUX aka mNmL


masculin
Numarul mesajelor : 593
Varsta : 31
Warning :
Addons pre srv Public Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Addons pre srv Public Right_bar_bleue

Reputatie : 0
Puncte : 11469
Data de inscriere : 20/09/2008

Addons pre srv Public Empty
MesajSubiect: Re: Addons pre srv Public   Addons pre srv Public I_icon_minitimeDum Oct 19, 2008 10:34 am

u vezi k e la fel:))...si recunosc k am copiat vreo 3-4 plugine si scrisu vreo 2 fraze:))...restu eu lam fakt;)...si seat numai reclama lumea k cik e copiat si ami jtiu eu ce...aq k ai luat unban nu tre sa reclami pe toti....eu macar pun cate ceva si deaia sunt primu la posturi si vii u si reclami..taci akolo si stai in banca ta...si de ex "dak era copiat in totalitate"ce avea...puneam pe forum sal ia astia ce mare branza..si dak era copiat ziceam de cn e fakt;)
Sus In jos
http://www.gajik.net
b3b3LinA

b3b3LinA


feminin
Numarul mesajelor : 869
Varsta : 29
Warning :
Addons pre srv Public Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Addons pre srv Public Right_bar_bleue

Reputatie : 0
Puncte : 11882
Data de inscriere : 21/09/2008

Addons pre srv Public Empty
MesajSubiect: Re: Addons pre srv Public   Addons pre srv Public I_icon_minitimeDum Oct 19, 2008 2:20 pm

Eu n`am treaba k le copiezi si le bagi aici :)...k aqm doar nu te apuci uh de faqt addonsuri dealea ...si chestii ....normal k le copiezi de altundeva si le postezi si aici sa le vedem si noi...mc ptr asta :*....insa sunt dezamagita k zici k :
[/quote]Acest addons este facut in totalitate de "moa":))..si va asigur k nu e copiat sau mai jtiu eu ce:)

Gl si Hf[/quote]
Sus In jos
http://yoteiutzza.hi5.com
SeaT *OUT

SeaT *OUT


masculin
Numarul mesajelor : 174
Varsta : 31
Warning :
Addons pre srv Public Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Addons pre srv Public Right_bar_bleue

Reputatie : 0
Puncte : 11392
Data de inscriere : 14/10/2008

Addons pre srv Public Empty
MesajSubiect: Re: Addons pre srv Public   Addons pre srv Public I_icon_minitimeDum Oct 19, 2008 3:00 pm

nici nam facut reclamatie
da ma enerveaza lumea kre copiaza meritul altuia
si apropo
E IDENTIC
Sus In jos
http://redtube.com
FLLUX aka mNmL

FLLUX aka mNmL


masculin
Numarul mesajelor : 593
Varsta : 31
Warning :
Addons pre srv Public Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Addons pre srv Public Right_bar_bleue

Reputatie : 0
Puncte : 11469
Data de inscriere : 20/09/2008

Addons pre srv Public Empty
MesajSubiect: Re: Addons pre srv Public   Addons pre srv Public I_icon_minitimeDum Oct 19, 2008 7:34 pm

is identice pluginurile k si mie imi plac pluginurile astea la un srv..;)deci taci k ma enervezi..gata....TOPCI CLOSED
Sus In jos
http://www.gajik.net
Continut sponsorizat





Addons pre srv Public Empty
MesajSubiect: Re: Addons pre srv Public   Addons pre srv Public I_icon_minitime

Sus In jos
 
Addons pre srv Public
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Addons AmxmodX Public
» Addons cs 1.6
» Addons By DgL
» ADDONS GUNGAME
» First Addons bY sLoW^

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
 :: Resurse Counter-Strike :: Resurse Counter-Strike 1.6-
Mergi direct la: