Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.



 
AcasaUltimele imaginiÎnregistrareConectareNE-AM MUTAT CU TOTU PE WWW.STARCS.RO COMMUNITY

 

 Dont forget ROMANIA - ISRAEL :D

In jos 
+6
dirty_dinu
Alin
Radu
Ady_fcs
jEaNN
dEZIBL
10 participanți
AutorMesaj
dEZIBL

dEZIBL


masculin
Numarul mesajelor : 659
Varsta : 31
Warning :
Dont forget ROMANIA - ISRAEL :D Left_bar_bleue2 / 1002 / 100Dont forget ROMANIA - ISRAEL :D Right_bar_bleue

Reputatie : 0
Puncte : 12187
Data de inscriere : 14/12/2008

Dont forget ROMANIA - ISRAEL :D Empty
MesajSubiect: Dont forget ROMANIA - ISRAEL :D   Dont forget ROMANIA - ISRAEL :D I_icon_minitimeMier Mar 03, 2010 7:58 pm

Dont forget ROMANIA - ISRAEL :D Fani
Romania va disputa partida amicala cu Israelul mai mult cu gandul la preliminariile pentru EURO 2012, turneu final unde tricolorii vor sa ajunga cu orice pret. "Avem inca si baieti de caracter care pot forma o echipa nationala foarte buna" - Razvan Lucescu. Disputa de pe Dan Paltinisanu va fi in direct pe------- TVR 1 de la ora 20.45.
Pronosticuri ceva?
Sus In jos
http://www.sk-gaming.com/member/dEZIBL
jEaNN

jEaNN


masculin
Numarul mesajelor : 483
Varsta : 34
Warning :
Dont forget ROMANIA - ISRAEL :D Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Dont forget ROMANIA - ISRAEL :D Right_bar_bleue

Reputatie : 0
Puncte : 12367
Data de inscriere : 08/10/2008

Dont forget ROMANIA - ISRAEL :D Empty
MesajSubiect: Re: Dont forget ROMANIA - ISRAEL :D   Dont forget ROMANIA - ISRAEL :D I_icon_minitimeMier Mar 03, 2010 8:06 pm

Romanica va lua batalie azi .. ;) sau va face un joc foarte slab ... cat despre calificare la mondiale .. sa mai viseze.. ca ne incinge bosnia de mai rar ;)
Sus In jos
Ady_fcs

Ady_fcs


Numarul mesajelor : 480
Varsta : 37
Warning :
Dont forget ROMANIA - ISRAEL :D Left_bar_bleue10 / 10010 / 100Dont forget ROMANIA - ISRAEL :D Right_bar_bleue

Reputatie : 0
Puncte : 12407
Data de inscriere : 02/01/2009

Dont forget ROMANIA - ISRAEL :D Empty
MesajSubiect: Re: Dont forget ROMANIA - ISRAEL :D   Dont forget ROMANIA - ISRAEL :D I_icon_minitimeMier Mar 03, 2010 8:47 pm

nu stiu bosnia da belarus sigur ne arde....cat despre seara asta....nu forteaza aia,merge un egal si intr-adevar meci slab....asta e....nu ai cu cine...
Sus In jos
Radu




masculin
Numarul mesajelor : 857
Varsta : 34
Warning :
Dont forget ROMANIA - ISRAEL :D Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Dont forget ROMANIA - ISRAEL :D Right_bar_bleue

Reputatie : 0
Puncte : 12454
Data de inscriere : 19/09/2008

Dont forget ROMANIA - ISRAEL :D Empty
MesajSubiect: Re: Dont forget ROMANIA - ISRAEL :D   Dont forget ROMANIA - ISRAEL :D I_icon_minitimeMier Mar 03, 2010 8:59 pm

Bate cum n-ati mai vazut in viata voastra :D ca sa va inchida voua gura :D ! nesimtitiilor cum nu aveti incredere in ROmania <3 :)) :-w
Sus In jos
dEZIBL

dEZIBL


masculin
Numarul mesajelor : 659
Varsta : 31
Warning :
Dont forget ROMANIA - ISRAEL :D Left_bar_bleue2 / 1002 / 100Dont forget ROMANIA - ISRAEL :D Right_bar_bleue

Reputatie : 0
Puncte : 12187
Data de inscriere : 14/12/2008

Dont forget ROMANIA - ISRAEL :D Empty
MesajSubiect: Re: Dont forget ROMANIA - ISRAEL :D   Dont forget ROMANIA - ISRAEL :D I_icon_minitimeMier Mar 03, 2010 10:59 pm

Asta a fost nationala lui Razcan Lucescu nu a Romaniei, jocul a fost bunicel.
Sus In jos
http://www.sk-gaming.com/member/dEZIBL
Ady_fcs

Ady_fcs


Numarul mesajelor : 480
Varsta : 37
Warning :
Dont forget ROMANIA - ISRAEL :D Left_bar_bleue10 / 10010 / 100Dont forget ROMANIA - ISRAEL :D Right_bar_bleue

Reputatie : 0
Puncte : 12407
Data de inscriere : 02/01/2009

Dont forget ROMANIA - ISRAEL :D Empty
MesajSubiect: Re: Dont forget ROMANIA - ISRAEL :D   Dont forget ROMANIA - ISRAEL :D I_icon_minitimeMier Mar 03, 2010 11:28 pm

neee....nu a lu razvan lucescu....omu asta stie meserie,da cu ce jucatori?expirati si sh?
degeaba ne gandim la echipa de aur...aia jucau titulari in campionate din spania,italia,anglia,germania etc,acum astia mai mult sunt rezerve pana si-n ucraina sau rusia,care nu joaca inca in emirate sau in cecenia....hai sa fim seriosi,ce sa faci cu astia?
Sus In jos
jEaNN

jEaNN


masculin
Numarul mesajelor : 483
Varsta : 34
Warning :
Dont forget ROMANIA - ISRAEL :D Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Dont forget ROMANIA - ISRAEL :D Right_bar_bleue

Reputatie : 0
Puncte : 12367
Data de inscriere : 08/10/2008

Dont forget ROMANIA - ISRAEL :D Empty
MesajSubiect: Re: Dont forget ROMANIA - ISRAEL :D   Dont forget ROMANIA - ISRAEL :D I_icon_minitimeJoi Mar 04, 2010 12:27 am

degeaba a fo jocu bunicel ... ne tre jocuri bune .. hai sa zici ca asta a fost un amical .. dar in campania trecuta de cand a venit razvan ... n`avea cum sa faca treaba.. cand chema la nationala rude si prieteni din "copilaria" lui .. si dak o tine tot asa .. tot asa pateste.. chiar dak campania era pierduta.. dar cum se zice victoriile aduc victorii ... :|
Sus In jos
dEZIBL

dEZIBL


masculin
Numarul mesajelor : 659
Varsta : 31
Warning :
Dont forget ROMANIA - ISRAEL :D Left_bar_bleue2 / 1002 / 100Dont forget ROMANIA - ISRAEL :D Right_bar_bleue

Reputatie : 0
Puncte : 12187
Data de inscriere : 14/12/2008

Dont forget ROMANIA - ISRAEL :D Empty
MesajSubiect: Re: Dont forget ROMANIA - ISRAEL :D   Dont forget ROMANIA - ISRAEL :D I_icon_minitimeJoi Mar 04, 2010 7:42 am

Ady_fcs a scris:
neee....nu a lu razvan lucescu....omu asta stie meserie,da cu ce jucatori?expirati si sh?
Corect ex; Nesu, M.Niculae,Deac, etc.
Sus In jos
http://www.sk-gaming.com/member/dEZIBL
Alin
Fondator
Alin


masculin
Numarul mesajelor : 1040
Varsta : 43
Warning :
Dont forget ROMANIA - ISRAEL :D Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Dont forget ROMANIA - ISRAEL :D Right_bar_bleue

Reputatie : 0
Puncte : 14203
Data de inscriere : 19/09/2008

Dont forget ROMANIA - ISRAEL :D Empty
MesajSubiect: Re: Dont forget ROMANIA - ISRAEL :D   Dont forget ROMANIA - ISRAEL :D I_icon_minitimeJoi Mar 04, 2010 7:44 am

Dar aveti de gand sa ziceti vreunu si scorul misteriosilor?:O mai sunt oameni care au fost de noapte la munca si nu au vazut meciul :P
Sus In jos
https://pub-master.forumgratuit.ro
dirty_dinu

dirty_dinu


Numarul mesajelor : 2
Varsta : 39
Warning :
Dont forget ROMANIA - ISRAEL :D Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Dont forget ROMANIA - ISRAEL :D Right_bar_bleue

Reputatie : 0
Puncte : 11155
Data de inscriere : 20/02/2009

Dont forget ROMANIA - ISRAEL :D Empty
MesajSubiect: Re: Dont forget ROMANIA - ISRAEL :D   Dont forget ROMANIA - ISRAEL :D I_icon_minitimeJoi Mar 04, 2010 7:54 am

Iti spun eu,bine scorul sigur l-a auzit sau la vazut toata lumea pana acuma, un mare 0-2.Ce a fost mai "frumos" decat scorul...temperatura nu a trecut de 1-2 C...mai bn mergeam la opera....(urasc opera)

hAI Romania! :(((
Sus In jos
xNn

xNn


masculin
Numarul mesajelor : 631
Varsta : 29
Warning :
Dont forget ROMANIA - ISRAEL :D Left_bar_bleue99 / 10099 / 100Dont forget ROMANIA - ISRAEL :D Right_bar_bleue

Reputatie : 0
Puncte : 12107
Data de inscriere : 05/01/2009

Dont forget ROMANIA - ISRAEL :D Empty
MesajSubiect: Re: Dont forget ROMANIA - ISRAEL :D   Dont forget ROMANIA - ISRAEL :D I_icon_minitimeJoi Mar 04, 2010 10:45 am

au loat bataie ? eu am vzt cand era 1-0 pt israel :| atata
Sus In jos
https://www.youtube.com/watch?v=7yCJIcNaL04&amp;amp;amp;amp;a
Radu




masculin
Numarul mesajelor : 857
Varsta : 34
Warning :
Dont forget ROMANIA - ISRAEL :D Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Dont forget ROMANIA - ISRAEL :D Right_bar_bleue

Reputatie : 0
Puncte : 12454
Data de inscriere : 19/09/2008

Dont forget ROMANIA - ISRAEL :D Empty
MesajSubiect: Re: Dont forget ROMANIA - ISRAEL :D   Dont forget ROMANIA - ISRAEL :D I_icon_minitimeJoi Mar 04, 2010 12:09 pm

Se pare ca m-am inselat in privinta lor :D mai bine taceam :)) , sincer sa zic au jucat penal , tinand cont ca vor sa se califice la mondiale , vorba lu dinu ... opera oare nu era mai interesanta? :|
Sus In jos
^fR3E*

^fR3E*


masculin
Numarul mesajelor : 274
Varsta : 31
Warning :
Dont forget ROMANIA - ISRAEL :D Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Dont forget ROMANIA - ISRAEL :D Right_bar_bleue

Reputatie : 0
Puncte : 11609
Data de inscriere : 05/07/2009

Dont forget ROMANIA - ISRAEL :D Empty
MesajSubiect: Re: Dont forget ROMANIA - ISRAEL :D   Dont forget ROMANIA - ISRAEL :D I_icon_minitimeJoi Mar 04, 2010 2:15 pm

eu zic ca bate israel cu 2-0 :))
Sus In jos
https://pub-master.forumgratuit.ro
Sh00t_2_W1n

Sh00t_2_W1n


masculin
Numarul mesajelor : 428
Varsta : 29
Warning :
Dont forget ROMANIA - ISRAEL :D Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Dont forget ROMANIA - ISRAEL :D Right_bar_bleue

Reputatie : 0
Puncte : 12121
Data de inscriere : 30/11/2008

Dont forget ROMANIA - ISRAEL :D Empty
MesajSubiect: Re: Dont forget ROMANIA - ISRAEL :D   Dont forget ROMANIA - ISRAEL :D I_icon_minitimeJoi Mar 04, 2010 2:20 pm

mda... ce sa le ceri
Sus In jos
iPLAY




masculin
Numarul mesajelor : 821
Varsta : 37
Warning :
Dont forget ROMANIA - ISRAEL :D Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Dont forget ROMANIA - ISRAEL :D Right_bar_bleue

Reputatie : 0
Puncte : 12839
Data de inscriere : 25/10/2008

Dont forget ROMANIA - ISRAEL :D Empty
MesajSubiect: Re: Dont forget ROMANIA - ISRAEL :D   Dont forget ROMANIA - ISRAEL :D I_icon_minitimeJoi Mar 04, 2010 5:47 pm

^fR3E* a scris:
eu zic ca bate israel cu 2-0 :))

meciu a fost aseara la 20:45 si tu faci post azi la 14:00 ca bate izrael cu 2-0? dc nu ai zis aseara pana sa inceapa zici dupa ce se termina si vezi cat a fost scoru...hai Closed ca nu isi mai are rost topicu
Sus In jos
http://www.gajik.net
Continut sponsorizat





Dont forget ROMANIA - ISRAEL :D Empty
MesajSubiect: Re: Dont forget ROMANIA - ISRAEL :D   Dont forget ROMANIA - ISRAEL :D I_icon_minitime

Sus In jos
 
Dont forget ROMANIA - ISRAEL :D
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» o mel de la eurovison
» de ce e Romania frumoasa
» Camuflaj - Romania
» Romania Noastra :D
» Romania Noastra [2]

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
 :: Funny Stuf si Discuti Generale :: Fotbal-
Mergi direct la: