Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.



 
AcasaUltimele imaginiÎnregistrareConectareNE-AM MUTAT CU TOTU PE WWW.STARCS.RO COMMUNITY

 

 Nebunie pe Santiago Bernabeu Real Madrid --3- Fc Sevilia--2-

In jos 
3 participanți
AutorMesaj
zorNNN//aimON
Fondator
zorNNN//aimON


masculin
Numarul mesajelor : 491
Varsta : 30
Warning :
Nebunie pe Santiago Bernabeu Real Madrid --3-  Fc Sevilia--2- Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Nebunie pe Santiago Bernabeu Real Madrid --3-  Fc Sevilia--2- Right_bar_bleue

Reputatie : 0
Puncte : 12851
Data de inscriere : 24/01/2010

Nebunie pe Santiago Bernabeu Real Madrid --3-  Fc Sevilia--2- Empty
MesajSubiect: Nebunie pe Santiago Bernabeu Real Madrid --3- Fc Sevilia--2-   Nebunie pe Santiago Bernabeu Real Madrid --3-  Fc Sevilia--2- I_icon_minitimeDum Mar 07, 2010 9:55 am

Nebunie toatala pe Santiago Bernabeu, acolo unde Real Madrid a reusit sa bata Sevilla in ultimul minut si sa treaca pe primul loc in clasament, la egalitate de puncte cu Barcelona, care a remizat 2-2 cu Almeria.



VEzi cele 3 goluri ale lui Real Madrid

Min 63: GOL Real! Sergio Ramos egaleaza cu o lovitura superba de cap la corner! Van der Vaard a centrat pentru fundasul spaniol! Real mai are nevoie de un singur gol pentru a egala barcelona in clasament!




Min 60: GOL Real! Cristiano Ronaldo inscrie cu un sut din interiorul careului!




In minutul 91 Van Der Vaart A marcat pentru real madrid


Primul 11 alor celor 2 echipe

Sevilla: Palop, Navarro, Dragutinovic, Stankevicius, Konko, Zokora, Fazio, Perotti, Capel, Jesús Navas , Negredo

Real Madrid: Casillas, Sergio Ramos, Albiol, Garay, Arbeloa, Lass, Xabi Alonso, Marcelo, Kaká, Higuaín, Cristiano Ronaldo
Sus In jos
http://www.pub-master.forumgratuit.ro
tRancE

tRancE


masculin
Numarul mesajelor : 216
Varsta : 31
Warning :
Nebunie pe Santiago Bernabeu Real Madrid --3-  Fc Sevilia--2- Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Nebunie pe Santiago Bernabeu Real Madrid --3-  Fc Sevilia--2- Right_bar_bleue

Reputatie : 0
Puncte : 11506
Data de inscriere : 18/03/2009

Nebunie pe Santiago Bernabeu Real Madrid --3-  Fc Sevilia--2- Empty
MesajSubiect: Re: Nebunie pe Santiago Bernabeu Real Madrid --3- Fc Sevilia--2-   Nebunie pe Santiago Bernabeu Real Madrid --3-  Fc Sevilia--2- I_icon_minitimeDum Mar 07, 2010 9:58 am

mare echipa... eu am pariat egal pe meciu asta:| si m-a scos...luam si eu o supa cu multe 0 :(
Sus In jos
Sh00t_2_W1n

Sh00t_2_W1n


masculin
Numarul mesajelor : 428
Varsta : 29
Warning :
Nebunie pe Santiago Bernabeu Real Madrid --3-  Fc Sevilia--2- Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Nebunie pe Santiago Bernabeu Real Madrid --3-  Fc Sevilia--2- Right_bar_bleue

Reputatie : 0
Puncte : 12121
Data de inscriere : 30/11/2008

Nebunie pe Santiago Bernabeu Real Madrid --3-  Fc Sevilia--2- Empty
MesajSubiect: Re: Nebunie pe Santiago Bernabeu Real Madrid --3- Fc Sevilia--2-   Nebunie pe Santiago Bernabeu Real Madrid --3-  Fc Sevilia--2- I_icon_minitimeDum Mar 07, 2010 10:30 am

la ce jucatori are la ce va asteptati? mereu a fost una dintre cele mai tari si mai bogate echipe din lume
Sus In jos
Continut sponsorizat





Nebunie pe Santiago Bernabeu Real Madrid --3-  Fc Sevilia--2- Empty
MesajSubiect: Re: Nebunie pe Santiago Bernabeu Real Madrid --3- Fc Sevilia--2-   Nebunie pe Santiago Bernabeu Real Madrid --3-  Fc Sevilia--2- I_icon_minitime

Sus In jos
 
Nebunie pe Santiago Bernabeu Real Madrid --3- Fc Sevilia--2-
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» ReaL Madrid --1--Lyon--1--
» Drift Arabe .......Luati de aicia sa vedeti ce nebunie
» Real cs :)))))
» Funny? or not... hmmmmmm REal or fake =))
» Call Of Duty 4 Modern Warfare Real life :)

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
 :: Funny Stuf si Discuti Generale :: Fotbal-
Mergi direct la: