Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.



 
AcasaUltimele imaginiÎnregistrareConectareNE-AM MUTAT CU TOTU PE WWW.STARCS.RO COMMUNITY

 

 Si sa ne mandrim cu Romani nostri :X

In jos 
2 participanți
AutorMesaj
zorNNN//aimON
Fondator
zorNNN//aimON


masculin
Numarul mesajelor : 491
Varsta : 30
Warning :
Si sa ne mandrim cu Romani nostri :X Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Si sa ne mandrim cu Romani nostri :X Right_bar_bleue

Reputatie : 0
Puncte : 12851
Data de inscriere : 24/01/2010

Si sa ne mandrim cu Romani nostri :X Empty
MesajSubiect: Si sa ne mandrim cu Romani nostri :X   Si sa ne mandrim cu Romani nostri :X I_icon_minitimeDum Apr 18, 2010 8:53 pm

Bute l-a invins pe Miranda prin KO in repriza a 3-a!



Bute nu a stat la discutii cu Miranda.
Romanul a inceput in forta si nu si-a lasat adversarul sa-si faca jocul.
In repriza a 3-a l-a surprins cu un upercut devastator.
Columbianul nu a mai putut continua.


Bute si-a aparat cu succes titlul IBF la super mijlocie pentru a cincea oara si l-a facut KO
pe Miranda in repriza a 3-a, dupa un upercut devastator care l-a surprins pe columbian.






"Am muncit din greu si am decis sa incep in forta acest meci. Am lucrat upercutul si am executat perfect planul pe care il aveam. Vreau sa muncesc si sa raman neinvins. L-am lovit tare in repriza a 3-a. Stiam ca l-a durut. Am vazut asta in ochii lui. Am decis sa-l termin atunci. Nu a fost o lovitura intamplatoare. Am repetat-o timp de doua luni cu antrenorul meu", a declarat Bute.

"Am un mare respect pentru Hopkins. Este un mare campion. Voi discuta cu promoterul meu si o sa luam o decizie", a continuat romanul.
Sus In jos
http://www.pub-master.forumgratuit.ro
PIMPIN

PIMPIN


masculin
Numarul mesajelor : 271
Varsta : 33
Warning :
Si sa ne mandrim cu Romani nostri :X Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Si sa ne mandrim cu Romani nostri :X Right_bar_bleue

Reputatie : 0
Puncte : 11896
Data de inscriere : 01/03/2009

Si sa ne mandrim cu Romani nostri :X Empty
MesajSubiect: Re: Si sa ne mandrim cu Romani nostri :X   Si sa ne mandrim cu Romani nostri :X I_icon_minitimeMier Apr 21, 2010 7:31 am

Din nou acelasi lucru ca si mai sus posturi peste posturi !!!

Closed
Sus In jos
 
Si sa ne mandrim cu Romani nostri :X
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
 :: Funny Stuf si Discuti Generale :: Fotbal-
Mergi direct la: