Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.



 
AcasaUltimele imaginiÎnregistrareConectareNE-AM MUTAT CU TOTU PE WWW.STARCS.RO COMMUNITY

 

 O neintelegere :)

In jos 
2 participanți
AutorMesaj
Extaz

Extaz


masculin
Numarul mesajelor : 32
Varsta : 29
Warning :
O neintelegere :) Left_bar_bleue15 / 10015 / 100O neintelegere :) Right_bar_bleue

Reputatie : 0
Puncte : 10584
Data de inscriere : 04/01/2010

O neintelegere :) Empty
MesajSubiect: O neintelegere :)   O neintelegere :) I_icon_minitimeSam Mai 08, 2010 12:25 am

Subiect: Re: Un admin? :) Astazi la 12:58 am
Nush ce sa zic tu erai administrator pe server dar team facut slot deoarece nu faceai nik din ce ar fii trebuit sa faci ca admin erai singurul admin pe server si de mai multe ori o trebuit sa intru io sa schimb harta sau sa fac poze si sa banez codati ))


Alin eu nu am fost Administrator ci Helper....iar avand funcita de Helper nu putea bana codati sau schimba mapa....a fost doar un incident cand nu eram la pc si trebuia dat restart..dar nimeni nu mai era admin pe server ca s-o faca... ;) asa ca ai intrat tu...de atunci m-ai cobor inapoi la slot...fara sa zic ceva.. ;)
Ca sa se inteleaga...
Sus In jos
Alin
Fondator
Alin


masculin
Numarul mesajelor : 1040
Varsta : 43
Warning :
O neintelegere :) Left_bar_bleue0 / 1000 / 100O neintelegere :) Right_bar_bleue

Reputatie : 0
Puncte : 14203
Data de inscriere : 19/09/2008

O neintelegere :) Empty
MesajSubiect: Re: O neintelegere :)   O neintelegere :) I_icon_minitimeSam Mai 08, 2010 12:37 am

ok ;) se accepta ;)
Sus In jos
https://pub-master.forumgratuit.ro
 
O neintelegere :)
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
 :: Funny Stuf si Discuti Generale :: Discutii Generale-
Mergi direct la: