Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.



 
AcasaUltimele imaginiÎnregistrareConectareNE-AM MUTAT CU TOTU PE WWW.STARCS.RO COMMUNITY

 

 Regula noua a Forumului Oana.malware-site.www

In jos 
+5
b3b3LinA
Mughy
nKFatal
Alin
FLLUX aka mNmL
9 participanți
AutorMesaj
FLLUX aka mNmL

FLLUX aka mNmL


masculin
Numarul mesajelor : 593
Varsta : 31
Warning :
Regula noua a Forumului Oana.Zapto.Org Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Regula noua a Forumului Oana.Zapto.Org Right_bar_bleue

Reputatie : 0
Puncte : 11469
Data de inscriere : 20/09/2008

Regula noua a Forumului Oana.Zapto.Org Empty
MesajSubiect: Regula noua a Forumului Oana.malware-site.www   Regula noua a Forumului Oana.Zapto.Org I_icon_minitimeMier Feb 18, 2009 12:46 am

Din acest moment pe Forumul OaNa este INTERZIS Limbaju De CHAT (cmf/knd/cmz/cf/pnm/k etc. Injuriile nu sunt acceptate).Cei ce folosesc intens Limbajul De Chat la un POST vor primi 10 % WARNING.Sper sa respectati regula si sa ne intelegem in continuare :D .



Comunitatea Oana.Zapt.Org Va Multumeste :D
Sus In jos
http://www.gajik.net
Alin
Fondator
Alin


masculin
Numarul mesajelor : 1040
Varsta : 43
Warning :
Regula noua a Forumului Oana.Zapto.Org Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Regula noua a Forumului Oana.Zapto.Org Right_bar_bleue

Reputatie : 0
Puncte : 14203
Data de inscriere : 19/09/2008

Regula noua a Forumului Oana.Zapto.Org Empty
MesajSubiect: Re: Regula noua a Forumului Oana.malware-site.www   Regula noua a Forumului Oana.Zapto.Org I_icon_minitimeMier Feb 18, 2009 12:52 am

Este buna regula :-X si cu ocazia asta ati facut cunostinta si cu noul Administrator de pe forumul Oana.Forumz.Ro :-X :*


Ultima editare efectuata de catre Alin in Mier Feb 18, 2009 11:22 am, editata de 1 ori
Sus In jos
https://pub-master.forumgratuit.ro
nKFatal

nKFatal


masculin
Numarul mesajelor : 350
Varsta : 29
Warning :
Regula noua a Forumului Oana.Zapto.Org Left_bar_bleue40 / 10040 / 100Regula noua a Forumului Oana.Zapto.Org Right_bar_bleue

Reputatie : 0
Puncte : 11396
Data de inscriere : 24/11/2008

Regula noua a Forumului Oana.Zapto.Org Empty
MesajSubiect: r3   Regula noua a Forumului Oana.Zapto.Org I_icon_minitimeMier Feb 18, 2009 7:52 am

ok .... eu nici nu foloseam dar e buna regula .... trebuia pusa la regulamentul forumului ;)

edit am modificat e : "oK"


Ultima editare efectuata de catre nKFatal in Mier Feb 18, 2009 6:17 pm, editata de 1 ori
Sus In jos
http://www.pub-master.forumgratuit.ro
Mughy

Mughy


masculin
Numarul mesajelor : 454
Varsta : 35
Warning :
Regula noua a Forumului Oana.Zapto.Org Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Regula noua a Forumului Oana.Zapto.Org Right_bar_bleue

Reputatie : 0
Puncte : 11910
Data de inscriere : 11/10/2008

Regula noua a Forumului Oana.Zapto.Org Empty
MesajSubiect: Re: Regula noua a Forumului Oana.malware-site.www   Regula noua a Forumului Oana.Zapto.Org I_icon_minitimeMier Feb 18, 2009 3:41 pm

ok, intelesai ... cam rare limbajele de chat, poate aproape deloc ... in schimb, Alin ... ar tb. sa facem setul de reguli cu tot cu warning-ul ce se dispune in vederea sanctionarii unui utilizator ... ca sa nu faca fiecare de capul lui ... asta cred ca ar fi mai important :)
Sus In jos
FLLUX aka mNmL

FLLUX aka mNmL


masculin
Numarul mesajelor : 593
Varsta : 31
Warning :
Regula noua a Forumului Oana.Zapto.Org Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Regula noua a Forumului Oana.Zapto.Org Right_bar_bleue

Reputatie : 0
Puncte : 11469
Data de inscriere : 20/09/2008

Regula noua a Forumului Oana.Zapto.Org Empty
MesajSubiect: Re: Regula noua a Forumului Oana.malware-site.www   Regula noua a Forumului Oana.Zapto.Org I_icon_minitimeMier Feb 18, 2009 5:00 pm

nkfatal deja ai facut limbaj de chat.... ai folosit "k" uite la mughy ca a pus ok asa e bine :D


Ultima editare efectuata de catre kNd >3 oAnA in Mier Feb 18, 2009 6:35 pm, editata de 1 ori
Sus In jos
http://www.gajik.net
b3b3LinA

b3b3LinA


feminin
Numarul mesajelor : 869
Varsta : 29
Warning :
Regula noua a Forumului Oana.Zapto.Org Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Regula noua a Forumului Oana.Zapto.Org Right_bar_bleue

Reputatie : 0
Puncte : 11882
Data de inscriere : 21/09/2008

Regula noua a Forumului Oana.Zapto.Org Empty
MesajSubiect: Re: Regula noua a Forumului Oana.malware-site.www   Regula noua a Forumului Oana.Zapto.Org I_icon_minitimeMier Feb 18, 2009 6:24 pm

mi se pare o prostie ....dar qm ziceti voi .... :cyclops:
Sus In jos
http://yoteiutzza.hi5.com
.

.


masculin
Numarul mesajelor : 152
Varsta : 33
Warning :
Regula noua a Forumului Oana.Zapto.Org Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Regula noua a Forumului Oana.Zapto.Org Right_bar_bleue

Reputatie : 0
Puncte : 11485
Data de inscriere : 20/09/2008

Regula noua a Forumului Oana.Zapto.Org Empty
MesajSubiect: Re: Regula noua a Forumului Oana.malware-site.www   Regula noua a Forumului Oana.Zapto.Org I_icon_minitimeJoi Feb 19, 2009 11:20 pm

pfff pai e cam greu sa ma dezobijnuiesc de limbajul de chat :(
Sus In jos
http://mariusno1.hi5.com
Radu




masculin
Numarul mesajelor : 857
Varsta : 34
Warning :
Regula noua a Forumului Oana.Zapto.Org Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Regula noua a Forumului Oana.Zapto.Org Right_bar_bleue

Reputatie : 0
Puncte : 12454
Data de inscriere : 19/09/2008

Regula noua a Forumului Oana.Zapto.Org Empty
MesajSubiect: Re: Regula noua a Forumului Oana.malware-site.www   Regula noua a Forumului Oana.Zapto.Org I_icon_minitimeJoi Feb 19, 2009 11:24 pm

Acuma nu vrei sa se puna si virgula...si toate semnele de punctuatie ... e o prostie...dak vrei chesti de genu ... ia-ti un caiet si scrie acolo corect..dute la scoala.... si forumul pana la urma e un chat... atata timp kt nu vb vulgar... n-are nici`o treaba cum scri...
Sus In jos
.

.


masculin
Numarul mesajelor : 152
Varsta : 33
Warning :
Regula noua a Forumului Oana.Zapto.Org Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Regula noua a Forumului Oana.Zapto.Org Right_bar_bleue

Reputatie : 0
Puncte : 11485
Data de inscriere : 20/09/2008

Regula noua a Forumului Oana.Zapto.Org Empty
MesajSubiect: Re: Regula noua a Forumului Oana.malware-site.www   Regula noua a Forumului Oana.Zapto.Org I_icon_minitimeJoi Feb 19, 2009 11:28 pm

da chiar ... de ce regula asta ?? :( :( :( :( :( :( :(
Sus In jos
http://mariusno1.hi5.com
Mughy

Mughy


masculin
Numarul mesajelor : 454
Varsta : 35
Warning :
Regula noua a Forumului Oana.Zapto.Org Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Regula noua a Forumului Oana.Zapto.Org Right_bar_bleue

Reputatie : 0
Puncte : 11910
Data de inscriere : 11/10/2008

Regula noua a Forumului Oana.Zapto.Org Empty
MesajSubiect: Re: Regula noua a Forumului Oana.malware-site.www   Regula noua a Forumului Oana.Zapto.Org I_icon_minitimeJoi Feb 19, 2009 11:52 pm

mai, acuma daca tot a venit cu regula asta .. hai sa n-o desfiintam si sa o interpretam in diferite feluri ... de exemplu, sa se aplice in cazurile in care un anumit utilizator foloseste excesiv, dupa cum spune, limbajul de chat in asa fel incat sa nu intelegi nimic sau ... in cazurile in care se raspunde la anumite mesaje doar cu "k, ok ..." ma rog, cuvinte monosilabice ... dar nu cred ca se va folosi ca scop pt. a da warning ... doar daca nu i s-a casunat la knd pe regula asta si chiar vrea sa sanctioneze ... dar daca o face, macar sa o faca dupa cum am spus mai sus ... :)
Sus In jos
iPLAY




masculin
Numarul mesajelor : 821
Varsta : 37
Warning :
Regula noua a Forumului Oana.Zapto.Org Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Regula noua a Forumului Oana.Zapto.Org Right_bar_bleue

Reputatie : 0
Puncte : 12839
Data de inscriere : 25/10/2008

Regula noua a Forumului Oana.Zapto.Org Empty
MesajSubiect: Re: Regula noua a Forumului Oana.malware-site.www   Regula noua a Forumului Oana.Zapto.Org I_icon_minitimeVin Feb 20, 2009 4:11 am

Shi mie mi se pare o prostie...toata lumea shtie ce inseamna cmf, cmz, shi alte tampeni de genu asta...daca eu de 8 ani scriu cu " sh ", " tz " asta inseamna ca acum tre sa modific toate posturile facute de mine?...pai la 300 de posturi care le am +10% warn la cat se ajunge?...sa imi mai fac vre-o 2-3 conturi?...prima data intzelesesem ca mesaje de timp chat adik sa poshtez decat " aha ", " k ", "asa ziceam si eu ", "ai dreptate ", " sunt de acord cu tine " aici eram de acord dar nu sa te iei de om cum scrie el fiecare shi-a format stilu de scris de la inceput dc sa stau 5-10min sa scriu ceva in loc sa stau 2-3 min? asta e forum de CS nu Forumu Ministerului Educatziei Si Cercetarii...sincer cand am vazut topicu ma ashteptam la ceva mai bun...

P.S. - Idem Zoom
Sus In jos
http://www.gajik.net
Mughy

Mughy


masculin
Numarul mesajelor : 454
Varsta : 35
Warning :
Regula noua a Forumului Oana.Zapto.Org Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Regula noua a Forumului Oana.Zapto.Org Right_bar_bleue

Reputatie : 0
Puncte : 11910
Data de inscriere : 11/10/2008

Regula noua a Forumului Oana.Zapto.Org Empty
MesajSubiect: Re: Regula noua a Forumului Oana.malware-site.www   Regula noua a Forumului Oana.Zapto.Org I_icon_minitimeVin Feb 20, 2009 10:09 am

mno deci o s-o luam in considerare doar daca se refera la mesajele scrise de tipul celor mentionate de iPLAY mai sus ... in rest, la mesajele care nu fac parte din categoria mentionata mai devreme si au totusi au abrevieri sau prescurtari ("[...]knd am fost in Honolulu..."), NU va fi luata in considerare :) ... sper ca m-am facut inteles si astept pareri :)

atata taraboi pt. o regula atat de simpla :)
Sus In jos
Radu




masculin
Numarul mesajelor : 857
Varsta : 34
Warning :
Regula noua a Forumului Oana.Zapto.Org Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Regula noua a Forumului Oana.Zapto.Org Right_bar_bleue

Reputatie : 0
Puncte : 12454
Data de inscriere : 19/09/2008

Regula noua a Forumului Oana.Zapto.Org Empty
MesajSubiect: Re: Regula noua a Forumului Oana.malware-site.www   Regula noua a Forumului Oana.Zapto.Org I_icon_minitimeVin Feb 20, 2009 10:31 am

O regula simpla...da km greu de pus in functiune... ceea ce a cerut pustiu nu-i asha de ushor de faqut... si d-asta nu are rost ... Eventual da-ti warning atunci knd un user ... se baga intr-o discutie ... si zice de ex " super " ... " stiam si eu" adik doar asha sa se afle in treaba... Si Ar trebui un topic cum a zis mughy ... sa se stabileasca warningul ... de ex 10% Pentru Injuraturi ... 20% Pentru off topic ... 30% Pentru Dublu Post ...
Sus In jos
nKFatal

nKFatal


masculin
Numarul mesajelor : 350
Varsta : 29
Warning :
Regula noua a Forumului Oana.Zapto.Org Left_bar_bleue40 / 10040 / 100Regula noua a Forumului Oana.Zapto.Org Right_bar_bleue

Reputatie : 0
Puncte : 11396
Data de inscriere : 24/11/2008

Regula noua a Forumului Oana.Zapto.Org Empty
MesajSubiect: r3   Regula noua a Forumului Oana.Zapto.Org I_icon_minitimeVin Feb 20, 2009 10:39 am

sunt total deacord cu zoom ;) la inceput mi s aparut o idee buna dar este destul de greu sa nu folosesti limbaj de chat ... pt ca si aici tot un fel de chat e numa ca e in cuvinte scrise si mai multe ... treaba voastra cum faceti eu urmez regula :D
Sus In jos
http://www.pub-master.forumgratuit.ro
aLeXuTzU

aLeXuTzU


Numarul mesajelor : 460
Varsta : 29
Warning :
Regula noua a Forumului Oana.Zapto.Org Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Regula noua a Forumului Oana.Zapto.Org Right_bar_bleue

Reputatie : 0
Puncte : 11527
Data de inscriere : 12/10/2008

Regula noua a Forumului Oana.Zapto.Org Empty
MesajSubiect: Re: Regula noua a Forumului Oana.malware-site.www   Regula noua a Forumului Oana.Zapto.Org I_icon_minitimeVin Feb 20, 2009 10:42 am

nush (nu stiu) ce sa zik(zic) dar...mi se pare o prostie:|...pentru ca tre sa stau sa scriu o gramada si atunci knd (cand) am de scris mult tre sa stau ore in shir:( (sir)
Sus In jos
Mughy

Mughy


masculin
Numarul mesajelor : 454
Varsta : 35
Warning :
Regula noua a Forumului Oana.Zapto.Org Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Regula noua a Forumului Oana.Zapto.Org Right_bar_bleue

Reputatie : 0
Puncte : 11910
Data de inscriere : 11/10/2008

Regula noua a Forumului Oana.Zapto.Org Empty
MesajSubiect: Re: Regula noua a Forumului Oana.malware-site.www   Regula noua a Forumului Oana.Zapto.Org I_icon_minitimeVin Feb 20, 2009 11:20 am

da, probabil ca in sensul asta se referea pustiu ... la limbajul oferit ca exemplu de alexutzu ... continuati sa postati, in limita bunului simt si fara excese de genul celor scrise de Zoom (mda, stiam si eu, bla bla...).

p.S.: Radu, vezi ca am postat deja lista cu warning-ul aplicabil ... la regulile forumului ... e o copie facuta dupa postul tau numai ca am adaugat cele necesare ... n-am vrut sa-ti modific postul ... oricum, ambele trebuie citite pt. a ne conforma regulilor stabilite:)

Pace Voua!
Sus In jos
FLLUX aka mNmL

FLLUX aka mNmL


masculin
Numarul mesajelor : 593
Varsta : 31
Warning :
Regula noua a Forumului Oana.Zapto.Org Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Regula noua a Forumului Oana.Zapto.Org Right_bar_bleue

Reputatie : 0
Puncte : 11469
Data de inscriere : 20/09/2008

Regula noua a Forumului Oana.Zapto.Org Empty
MesajSubiect: Re: Regula noua a Forumului Oana.malware-site.www   Regula noua a Forumului Oana.Zapto.Org I_icon_minitimeVin Feb 20, 2009 4:47 pm

ma ca sa jtiti si voi....EU iam PROPUSO lui alin ...si el mia zis k e o idee foarte buna si na...am puso....nu am zis imediat sa va dezvatati...in timp se rezolva totul....deja sau facut limbaje de chat si ce AM DAT WARN????NU am dat doar iam atentionat....nu trebuie sa sariti toti in capu meu acuma ca e vina :| ....pe multe forumuri e populara aceasta regula....deci incetu cu incetu ne invatam toti....deci care vrea sa respecte bine....care nu primeste atentionare dupaia WARN....numai sariti in capu meu ..eu am propuso alin a zis ca e buna iddea....deci....va rog sa nu ma mai criticati ;)

EDIT....iplay eu nu ma refer la posturile di-nainte..ma refer de acum incolo...si o luam incetu cu incetu ;)
Sus In jos
http://www.gajik.net
b3b3LinA

b3b3LinA


feminin
Numarul mesajelor : 869
Varsta : 29
Warning :
Regula noua a Forumului Oana.Zapto.Org Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Regula noua a Forumului Oana.Zapto.Org Right_bar_bleue

Reputatie : 0
Puncte : 11882
Data de inscriere : 21/09/2008

Regula noua a Forumului Oana.Zapto.Org Empty
MesajSubiect: Re: Regula noua a Forumului Oana.malware-site.www   Regula noua a Forumului Oana.Zapto.Org I_icon_minitimeVin Feb 20, 2009 5:15 pm

eu una va zik d`aqm k nu renunt la limbaju` d chat si ghata ;)....imi dati warn nu ma doare p mn capu` ....asha m`am obishnuit asha scriu....vb`a lu` iplay dak el scrie d 8 ani asha aqm tre sa`si modifice scrisu` ptr k asha zice o regula prosteasca ? ..... treaba voastra oriqm orice ar fi eu n`o respect.... nu conteaza k e limbaj d chat l33t si alte chestii ...important e k scriem corect ;)....altii nu folosesc limbaju` d chat dar nu sthiu sa scrie corect...asha k ...mai bn lasa :-J
Sus In jos
http://yoteiutzza.hi5.com
FLLUX aka mNmL

FLLUX aka mNmL


masculin
Numarul mesajelor : 593
Varsta : 31
Warning :
Regula noua a Forumului Oana.Zapto.Org Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Regula noua a Forumului Oana.Zapto.Org Right_bar_bleue

Reputatie : 0
Puncte : 11469
Data de inscriere : 20/09/2008

Regula noua a Forumului Oana.Zapto.Org Empty
MesajSubiect: Re: Regula noua a Forumului Oana.malware-site.www   Regula noua a Forumului Oana.Zapto.Org I_icon_minitimeVin Feb 20, 2009 6:14 pm

Deci...regula o "dizolvam" k vad k nu va place :) ....scrieti cum vreti sa fiti intelesi de ktre toti :)) =))....

TOPIC CLOSED
Sus In jos
http://www.gajik.net
Continut sponsorizat





Regula noua a Forumului Oana.Zapto.Org Empty
MesajSubiect: Re: Regula noua a Forumului Oana.malware-site.www   Regula noua a Forumului Oana.Zapto.Org I_icon_minitime

Sus In jos
 
Regula noua a Forumului Oana.malware-site.www
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» alin pui si u o noua regula te rog?:))
» UserBars Oana.malware-site.www
» oana.malware-site.www[GOOGLE]
» Clanu Oana.malware-site.www
» Oana.malware-site.www Movie

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
 :: Funny Stuf si Discuti Generale :: Discutii Generale-
Mergi direct la: