Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.



 
AcasaUltimele imaginiÎnregistrareConectareNE-AM MUTAT CU TOTU PE WWW.STARCS.RO COMMUNITY

 

 care se pricepe la asa ceva sa raspunda

In jos 
2 participanți
AutorMesaj
hard

hard


masculin
Numarul mesajelor : 228
Varsta : 36
Warning :
care se pricepe la asa ceva sa raspunda Left_bar_bleue0 / 1000 / 100care se pricepe la asa ceva sa raspunda Right_bar_bleue

Reputatie : 0
Puncte : 11712
Data de inscriere : 22/11/2008

care se pricepe la asa ceva sa raspunda Empty
MesajSubiect: care se pricepe la asa ceva sa raspunda   care se pricepe la asa ceva sa raspunda I_icon_minitimeMar Dec 22, 2009 8:25 pm

as vrea sa bag net cu latimea de banda 50Mbps care stie poate sa ma lamureasca si pe mine
cat e downloadu si uploadu ???
Sus In jos
Alin
Fondator
Alin


masculin
Numarul mesajelor : 1040
Varsta : 43
Warning :
care se pricepe la asa ceva sa raspunda Left_bar_bleue0 / 1000 / 100care se pricepe la asa ceva sa raspunda Right_bar_bleue

Reputatie : 0
Puncte : 14203
Data de inscriere : 19/09/2008

care se pricepe la asa ceva sa raspunda Empty
MesajSubiect: Re: care se pricepe la asa ceva sa raspunda   care se pricepe la asa ceva sa raspunda I_icon_minitimeMar Dec 22, 2009 9:05 pm

Fii mai explicit ;) ce firma , sicateva detalii ;)

Prin 50 Mbps se intelege cam 5 mb reali download binenteles pe torenti ,odc si alte trackere poate sa fie mai mare de 5 mb si uploadul nu are nici o legatura cu downloadul ;) io am download 24Mbps dar uploadul maxim 4 mb si de exemplu clicknetul are download si 20 mbps dar uploadul e maxim 50 kbps la toti ;))

Deci intereseazate si cere mai multe informati la acea firma ,si din cate am vazut io ei iti dau doar valoarea maxima unde poate ajunge viteza ;) dar niciodata nu iti da o valoare minima garantata ;)
Sus In jos
https://pub-master.forumgratuit.ro
hard

hard


masculin
Numarul mesajelor : 228
Varsta : 36
Warning :
care se pricepe la asa ceva sa raspunda Left_bar_bleue0 / 1000 / 100care se pricepe la asa ceva sa raspunda Right_bar_bleue

Reputatie : 0
Puncte : 11712
Data de inscriere : 22/11/2008

care se pricepe la asa ceva sa raspunda Empty
MesajSubiect: Re: care se pricepe la asa ceva sa raspunda   care se pricepe la asa ceva sa raspunda I_icon_minitimeMar Dec 22, 2009 9:45 pm

firma e RCS & RDS sti reclama aia cu digi tv :) am sa ma duc la firma sa ma intereses de mai multe
Sus In jos
Continut sponsorizat





care se pricepe la asa ceva sa raspunda Empty
MesajSubiect: Re: care se pricepe la asa ceva sa raspunda   care se pricepe la asa ceva sa raspunda I_icon_minitime

Sus In jos
 
care se pricepe la asa ceva sa raspunda
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» care gasiti jocuri de play station 2 sau ceva program cu,care ar putea merge postati aici...eu 1 nam gasit sau nu stiu sa caut
» 10 droguri pe care nu ai voie sa le iei cand conduci masina aviz celor care au carnet :D
» kre se pricepe la PC-uri :-ss
» Na Mai Zi Ceva :))
» va rog ceva

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
 :: Funny Stuf si Discuti Generale :: Intrebari Si Raspunsuri-
Mergi direct la: