Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.



 
AcasaUltimele imaginiÎnregistrareConectareNE-AM MUTAT CU TOTU PE WWW.STARCS.RO COMMUNITY

 

 Vreau si eu sa va dati cu parerea :D

In jos 
4 participanți
AutorMesaj
Luup

Luup


Numarul mesajelor : 39
Varsta : 33
Warning :
Vreau si eu sa va dati cu parerea :D Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Vreau si eu sa va dati cu parerea :D Right_bar_bleue

Reputatie : 0
Puncte : 10528
Data de inscriere : 25/01/2010

Vreau si eu sa va dati cu parerea :D Empty
MesajSubiect: Vreau si eu sa va dati cu parerea :D   Vreau si eu sa va dati cu parerea :D I_icon_minitimeVin Mar 05, 2010 12:34 pm

Ce parere aveti despre Poli Timisoara ? Ce ziceti avem sanse sa castigam campionatu? Astept mesajele voastre ;)
Sus In jos
Ady_fcs

Ady_fcs


Numarul mesajelor : 480
Varsta : 37
Warning :
Vreau si eu sa va dati cu parerea :D Left_bar_bleue10 / 10010 / 100Vreau si eu sa va dati cu parerea :D Right_bar_bleue

Reputatie : 0
Puncte : 12407
Data de inscriere : 02/01/2009

Vreau si eu sa va dati cu parerea :D Empty
MesajSubiect: Re: Vreau si eu sa va dati cu parerea :D   Vreau si eu sa va dati cu parerea :D I_icon_minitimeVin Mar 05, 2010 1:23 pm

la ce forma au toate echipele nu se stie niciodata ce se poate intampla
da timisoara....a facut o greseala k a lasat fratii karamian sa plece,dak mai face si a 2-a greseala si-i da drumu si lu sabau adio titlu si chiar podium!!!
sa zicem sepsi si cocis ceva imbunatatiri,da slabut
pronosticul meu....locul 3
Sus In jos
Sh00t_2_W1n

Sh00t_2_W1n


masculin
Numarul mesajelor : 428
Varsta : 29
Warning :
Vreau si eu sa va dati cu parerea :D Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Vreau si eu sa va dati cu parerea :D Right_bar_bleue

Reputatie : 0
Puncte : 12121
Data de inscriere : 30/11/2008

Vreau si eu sa va dati cu parerea :D Empty
MesajSubiect: Re: Vreau si eu sa va dati cu parerea :D   Vreau si eu sa va dati cu parerea :D I_icon_minitimeVin Mar 05, 2010 1:49 pm

nu =)) si nu mai fa multe topicuri puteai sa faci unul cu numele "fan poli" de exemplu si scriai acolo
Sus In jos
Radu




masculin
Numarul mesajelor : 857
Varsta : 34
Warning :
Vreau si eu sa va dati cu parerea :D Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Vreau si eu sa va dati cu parerea :D Right_bar_bleue

Reputatie : 0
Puncte : 12454
Data de inscriere : 19/09/2008

Vreau si eu sa va dati cu parerea :D Empty
MesajSubiect: Re: Vreau si eu sa va dati cu parerea :D   Vreau si eu sa va dati cu parerea :D I_icon_minitimeVin Mar 05, 2010 5:45 pm

N-au sanse sezonu asta ... aveau sanse mai mari daca ii pastrau pe Fratii bomba ... ca oricum la Steaua aia nu fac nimic :)
Sus In jos
Continut sponsorizat





Vreau si eu sa va dati cu parerea :D Empty
MesajSubiect: Re: Vreau si eu sa va dati cu parerea :D   Vreau si eu sa va dati cu parerea :D I_icon_minitime

Sus In jos
 
Vreau si eu sa va dati cu parerea :D
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» alin te rog sa nu stergi siaceasta reclamatzie..vreau sa vada totzi si sa`si dea cu parerea..:)
» dati si voi un pronostic pt meciu de miercuri
» Intrebare pt totii ADMINII SI SLOTURILE de pe server
» Parerea vostra
» Cel mai tare parerea mea ! :))

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
 :: Funny Stuf si Discuti Generale :: Fotbal-
Mergi direct la: