Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.



 
AcasaUltimele imaginiÎnregistrareConectareNE-AM MUTAT CU TOTU PE WWW.STARCS.RO COMMUNITY

 

 Szekely: "Razbunam rezultatele cu CFR si Ceahlaul in meciul cu Urziceni"

In jos 
3 participanți
AutorMesaj
zorNNN//aimON
Fondator
zorNNN//aimON


masculin
Numarul mesajelor : 491
Varsta : 30
Warning :
Szekely: "Razbunam rezultatele cu CFR si Ceahlaul in meciul cu Urziceni" Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Szekely: "Razbunam rezultatele cu CFR si Ceahlaul in meciul cu Urziceni" Right_bar_bleue

Reputatie : 0
Puncte : 12851
Data de inscriere : 24/01/2010

Szekely: "Razbunam rezultatele cu CFR si Ceahlaul in meciul cu Urziceni" Empty
MesajSubiect: Szekely: "Razbunam rezultatele cu CFR si Ceahlaul in meciul cu Urziceni"   Szekely: "Razbunam rezultatele cu CFR si Ceahlaul in meciul cu Urziceni" I_icon_minitimeJoi Mar 04, 2010 10:45 pm

Janos Szekely isi aminteste cu groaza de primele doua meciuri ale Stelei din retur, cand echipa a ratat o multime de ocazii.


"Ne asteapta un meci foarte greu si foarte important cu Urziceni. Speram sa razbunam ocaziile ratate cu CFR, cu Ceahlaul. Speram sa repetam jocul bun din pregatiri in meciul cu Urziceni. Nici ei nu au avut rezultate foarte bune, au pierdut cu Liverpool, puteau sa si piarda cu Rapid. Noi vrem sa ne facem jocul nostru pe care il stim si cu siguranta nu vom avea probleme la Urziceni. Avem o forta destul de buna in atac, dar ne trebuie o concentrare mai mare in fata portii pentru a ne face meciurile mai usoare", a spus Szekely.

Szekely considera ca rezultatul de egalitate din partida CFR Cluj - Steaua, scor 1-1, este unul echitabil. "Ne-am asteptat la un meci greu. Am inceput meciul foarte bine, am avut multe ocazii de a marca, daca le fructificam ne faceam meciul mai usor. Am ratat din ocazii clare si le-am dat posibilitatea adversarilor de a ataca. Dar cred ca rezultatul este echitabil si nu suntem foarte afectati pentru ca nu avem timp sa ne plangem", a mai spus el.
Sus In jos
http://www.pub-master.forumgratuit.ro
Luup

Luup


Numarul mesajelor : 39
Varsta : 33
Warning :
Szekely: "Razbunam rezultatele cu CFR si Ceahlaul in meciul cu Urziceni" Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Szekely: "Razbunam rezultatele cu CFR si Ceahlaul in meciul cu Urziceni" Right_bar_bleue

Reputatie : 0
Puncte : 10528
Data de inscriere : 25/01/2010

Szekely: "Razbunam rezultatele cu CFR si Ceahlaul in meciul cu Urziceni" Empty
MesajSubiect: re   Szekely: "Razbunam rezultatele cu CFR si Ceahlaul in meciul cu Urziceni" I_icon_minitimeVin Mar 05, 2010 12:38 pm

Eu zic ca Cfr o s abata pe Urziceni nu ii prea vad pe Urziceni o mare echipa dupa cum se lauda ei poate ma insel :D , Dar eu pariez ca pt Urziceni cel mai tare meci o sa fie cu Timisoara ;) si sper sa ii batem :D
Sus In jos
Radu




masculin
Numarul mesajelor : 857
Varsta : 34
Warning :
Szekely: "Razbunam rezultatele cu CFR si Ceahlaul in meciul cu Urziceni" Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Szekely: "Razbunam rezultatele cu CFR si Ceahlaul in meciul cu Urziceni" Right_bar_bleue

Reputatie : 0
Puncte : 12454
Data de inscriere : 19/09/2008

Szekely: "Razbunam rezultatele cu CFR si Ceahlaul in meciul cu Urziceni" Empty
MesajSubiect: Re: Szekely: "Razbunam rezultatele cu CFR si Ceahlaul in meciul cu Urziceni"   Szekely: "Razbunam rezultatele cu CFR si Ceahlaul in meciul cu Urziceni" I_icon_minitimeVin Mar 05, 2010 5:48 pm

Luup a scris:
Eu zic ca Cfr o s abata pe Urziceni nu ii prea vad pe Urziceni o mare echipa dupa cum se lauda ei poate ma insel :D , Dar eu pariez ca pt Urziceni cel mai tare meci o sa fie cu Timisoara ;) si sper sa ii batem :D

Tatae...acuma Joaca Steaua-Urziceni .... nu stiu ce vorbesti u acolo .... Oricum Steaua castiga , Rapid bate pe Timisoara
Sus In jos
Continut sponsorizat





Szekely: "Razbunam rezultatele cu CFR si Ceahlaul in meciul cu Urziceni" Empty
MesajSubiect: Re: Szekely: "Razbunam rezultatele cu CFR si Ceahlaul in meciul cu Urziceni"   Szekely: "Razbunam rezultatele cu CFR si Ceahlaul in meciul cu Urziceni" I_icon_minitime

Sus In jos
 
Szekely: "Razbunam rezultatele cu CFR si Ceahlaul in meciul cu Urziceni"
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Fanii Stelei anunta: "Nu MM Stoica ne-a dat biletele, le-am luat singuri"
» Drama lui Beckham: "David e TERMINAT!" Starul englez crede ca e pedepsit!
» "Sunt bucuros că am semnat cu o echipă cu pretenţii!"
» CeL mAi GReU jOC POsIbIL fArA "VRaJa"
» Step Up 2 The Streets Music Video "Low"

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
 :: Funny Stuf si Discuti Generale :: Fotbal-
Mergi direct la: