Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.



 
AcasaUltimele imaginiÎnregistrareConectareNE-AM MUTAT CU TOTU PE WWW.STARCS.RO COMMUNITY

 

 Fanii Stelei anunta: "Nu MM Stoica ne-a dat biletele, le-am luat singuri"

In jos 
AutorMesaj
zorNNN//aimON
Fondator
zorNNN//aimON


masculin
Numarul mesajelor : 491
Varsta : 30
Warning :
Fanii Stelei anunta: "Nu MM Stoica ne-a dat biletele, le-am luat singuri" Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Fanii Stelei anunta: "Nu MM Stoica ne-a dat biletele, le-am luat singuri" Right_bar_bleue

Reputatie : 0
Puncte : 12851
Data de inscriere : 24/01/2010

Fanii Stelei anunta: "Nu MM Stoica ne-a dat biletele, le-am luat singuri" Empty
MesajSubiect: Fanii Stelei anunta: "Nu MM Stoica ne-a dat biletele, le-am luat singuri"   Fanii Stelei anunta: "Nu MM Stoica ne-a dat biletele, le-am luat singuri" I_icon_minitimeLun Mar 08, 2010 11:09 pm

"Cele 350 de bilete cu care membrii AISS si cei ai Peluzei Sud Steaua au intrat la aceasta partida au fost procurate prin mijloace proprii, fara ajutorul vreunui oficial, fie el stelist, fie el al Unirii Urziceni. Desi in cursul saptamanii premergatoare meciului am intrat in contact cu domnul Mihai Stoica, conducerea echipei gazda a refuzat, prin vocea acestuia, sa coopereze, pretextand ca riscurile ar fi prea mari.

Steaua Bucuresti a trimis o adresa clubului din Urziceni, prin care informa ca singura organizatie recunoscuta de catre conducerea clubului este ALSS, somandu-i in acelasi timp pe ialomiteni sa nu primeasca membrii sau suporterii care au dorit sa vada meciul prin intermediul asociatiei noastre", se ararta in comunicat.
Sus In jos
http://www.pub-master.forumgratuit.ro
 
Fanii Stelei anunta: "Nu MM Stoica ne-a dat biletele, le-am luat singuri"
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Szekely: "Razbunam rezultatele cu CFR si Ceahlaul in meciul cu Urziceni"
» Drama lui Beckham: "David e TERMINAT!" Starul englez crede ca e pedepsit!
» "Sunt bucuros că am semnat cu o echipă cu pretenţii!"
» CeL mAi GReU jOC POsIbIL fArA "VRaJa"
» Step Up 2 The Streets Music Video "Low"

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
 :: Funny Stuf si Discuti Generale :: Fotbal-
Mergi direct la: